قالب وردپرس افزونه وردپرس

مسئولین از نجابت مردم سراب سوء استفاده می کنند/لازمه چرخش موتور محرکه برخی مسئولین مرگ مردم سراب هست

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان سراب با اشاره به سالگرد شهادت محمود صارمی, خبرنگار جمهوری اسلامی ایران و روز خاطرنشان کرد: متاسفانه مطبوعات مکتوب در شهرستان سراب ضعیف است, فلذا افراد متعهد لازم است در این مورد اقدامات لازم را برای تاسیس هفته نامه ای فرهنگی مذهبی انجام دهند.

اکرمی در ادامه با تاکید بر لزوم بزرگداشت سالگرد شهادت امام صادق علیه السلام ابراز داشت: روز شهادت این امام بزرگوار  در شهرستان سراب باید به گونه ای برگزار شود تا هرکس وارد شهرستان شد حزن و اندوه را از ظواهر شهر دیده و این شهر را به عنوان شهری مذهبی بشناسد.

وی با اعلام انزجار از عمل کودک سوزی صهیونیست در روزهای اخیر تصریح کرد: سابقه کودک سوزی و جنایات این رژیم در قانا هنوز از ذهن ها از بین نرفته است.

اکرمی ادامه داد: کودک کشی و جنایت توسط وهابیت نیز در کشورهای اسلامی انجام می گیرد و پیام این جنایات این است که داعش ,القاعده و النصره زاییده و فرزند صهیونیسم است و خود صهیونیسم ولد نامشروع آمریکاست .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب افزود: تربیت یافته مکتب آمریکا , صهیونیسم و وهابیت می شود آدم کشی و کودک سوزی.

امام جمعه سراب در ادامه خطبه های نماز جمعه با اشاره به مشکلات شهرستان سراب با ابراز تاسف از ناتمام ماندن مساکن مهر گیلک آباد و برجهای دوقلو که هر روز با بهانه های مختلف قیمت را بالا می برند گفت: پیمانکار هزینه بی لیاقتی خود را از مردم دریافت نکند و مسئولین ادارات مربوطه مسائل موجود را حل و فصل کنند.

اکرمی در ادامه با اشاره به تصادف دردناک اخیر که موجب کشته شدن و سوخته شدن ۷ نفر از سرابی ها شد خاطرنشان کرد: مراتب اعتراض خود را به وزیر راه و استانداری و مسئولین رسانده ایم ولی متاسفانه اقدم مناسبی انجام نگرفته است.

وی ادامه داد: من نمی دانم مسئولین منتظرند چقدر از مردم سراب بمیرند تا موتور محرکه شان به کار بیافتد و یا اگر قصد دارند جمعیت بمیرند و آمارشان پایین بیاید حرف دیگری است.

امام جمعه سراب گفت: وزیر راه به مردم احترام بگذارد و از نجابت مردم سوء استفاده نکند و مسئولین منتظر نمانند مانند برخی شهرها که قیام می کنند و جلوی استانداری تجمع  کنند .

رییس شورای فرهنگ عمومی در پایان با تذکر به مسئولین شهرستانی و استانی ابراز داشت راه سراب – بستان آباد از قبل انقلاب در برنامه بوده و کلنگ زنی نفلین سینیت در اوایل انقلاب زده شده است و از طرفی نمایندگان به دروغ شعار می دهند و بعد از انتخاب برای خود و اطرافیانشان کار می کنند.

اکرمی در پایان از راه اندازی حوزه علمیه در شهرستان سراب خبرداده و افزود: از هفته آینده ثبت نام حوزه علمیه خواهران انجام خواهد شد.

گفتنی است در پایان سخنرانی امام جمعه سراب, مردم شعارهایی در حمایت از امام جمعه سراب سر دادند.

انتهای پیام/ص

مطلب پیشنهادی

پیام مشترک امام جمعه ،نماینده و فرماندار سراب، بمناسبت عید سعید فطر

  حجت الاسلام والمسلمین اکرمی، دکتر داودی و مهندس یحیوی ،با صدور پیامی مشترک فرا …

۳ دیدگاه

  1. به نظر من این قتل گاه بستان آباد-سراب(جاده)تا زمانی که مورد بی مهری مسئولان استانی. کشوری باشد..شاهد داغدار شدن خیلی ها خواهیم بود.در حالی که خیلی ها برای گذراندن. تعطیلات به سراب یا سرعین ویا شمال انتخاب میکنند.متاسفانه به علت حجم زیاد تردد.وگاهان سبقب های بی موقع باعث حوادث ناگواری به بار میاورد.تا زمانیکه نظر مسیولان استانی به سراب در حالت منفی باشد.بیش از همین نخواهد بود.در حالکی. در همین استان. با وجود بزرگراه مرند.وبزرگراه تبریز آذر شهروغیره الان شاهد پروژه اتوبان سازی محور تبریز جلفا وتبریز بازرگان وهشترود مراغه هستیم.در حالیکه محور کج وکوله بستان آباد به سراب از ایام قدیم موردبی مهری مسئولان بوده.زمانی جنگ بهسازی جاده فوق را داشتیم.ودر حال حاضر هم برای تعریض آن با وجود گذشت ۶سال از شروع پروژه. فقط ٧کیلومتر پیشرفت فیزیکی از طرف سراب هستیم.تا جای که یادم میاید از ایام قدیم شاید بیش از ٧٠سال است که خواسته مردم سراب راه سراب به میانه است.در حالی با وجود تکنولوژی در زمینه راه سازی. به هیچ وجه مسولان استانی وکشوری هیچ توجهی واحترامی به خواسته مردم منطقه نداشته اند.چرا فاصله ۶۵کیلومتری سراب به راه آهن واتصال سراب به آن نباشد وشاهد تغییر وتحول در منطقه نباشیم.وجود راه آهن از بستان آباد به اردبیل باعث شکوفای شهرهای مهربان هریس سراب.نیر. سرعین واتصال تبریز به اردبیل خواهد شد.

  2. ضمن آرزوی غفران و رحمت الهی برای درگذشتگان این حادثه جگرسوز و آرزوی صبر جزیل برای بازماندگان این عزیزان، از حضرت احدیت خواهانم ظلم و جفایی را که سالهاست به مردم بی گناه سراب شده و این جاده به قتلگاه این مردم بی گناه شده را خود به پایان رساند و فرجی در کار این پروژه کند نماید.

  3. واقعا مردم سراب باید قدر امام جمعه محترم خود را بدانند.جناب اکرمی سوای امام جمعه بودن.واقعا شخصی هستند برای شهرستان سراب دلسوز واقعی برای سراب میباشند.بنده شخصا از امام جمعه محترم سراب تشکر وقدردانی میکنم.امیدوارم ایشان همیشه در صحت وسلامتی باشند. کاش مسئولان ومدیران یک هزارم دلسوزی ایشان را داشتند.واقعا دیگر جای بسیار بسی تاسف است. اجرا پروژه راه سراب. اینقدر با کندی پیش میرود.وشاهد داغدار شدن. خانواده ها از بابت از دست دادن عزیزانشان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.