تهدید بنیان خانواده نقشه شوم غرب برای کشور/ هر کس در شهرستان به اختلاف دامن بزند خائن به انقلاب هست

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب ضمن تبریک آغاز سالتحصیلی گفت: معلمین و دبیران و اساتید وظایف سنگینی دارند و همزمان با تعلیم باید به مساله تربیت نیز توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: دشمن به دنبال تغییر فرهنگ و به دست گرفتن آن فرهنگ همانند سند۲۰۳۰ هست و دبیران و مدیران مدارس باید به مقوله تربیت توجه داشته باشند.

اکرمی با تاکید برتوجه به فرهنگ عاشورا در مدارس و دانشگاه ها, بر لزوم بهره گیری از مداحان بومی خاطرنشان کرد: متاسفانه در سراب از ظرفیت مداحان استفاده نمی شود.

خطیب جمعه سراب با اشاره به روز خانواده گفت: بنایی محکمتر از خانواده نیست و امروز در اروپا مفهومی به نام خانواده نیست و سیاستمداران غرب بر از بین بردن نظام خانواده در ایران تاکید دارند تا دین شیعی را از بین ببرند.

امام جمعه سراب با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه خانم تربیت فرزند هست ابراز داشت: متاسفانه امروز خانم را به سمت و سوی کارهای مدیریتی و اجرایی می کشانند و در نتیجه کودکی که محبت مادر را ندیده فرهنگ خانواده را در معرض تهدید قرار می دهد.

وی با ابراز تاسف از کشتار مسلمانان میانمار و سکوت مجامع بین المللی عنوان کرد: متاسفانه مسئولین جمهوری اسلامی انتظار مردم را در کشتار مسلمانان برآورده نکردند.

اکرمی  به حجاج توصیه کرد هزینه های زاید را متحمل خود و خانواده نکرده و هزینه های ان را در امور خیریه صرف کنند و حال و هوای زیارت کعبه را حفظ کنند که اگر این گونه باشد با این همه حاجی و کربلایی جامعه گلستان می شود.

امام جمعه سراب  با دعوت از فرماندار جدید و نماینده و مسئولین شهرستان به وحدت گفت: هرکس در شهرستان مایه وحدت شود به شهر و انقلاب خدمت کرده و هرکس به اختلاف دامن بزند با این مشکلات به مردم خیانت کرده است.

اکرمی در پایان با ابراز امیدواری از اینکه تلخی های گذشته تکرار نشود گفت: هرکس و نهادی به اختلاف دامن بزند نامش را از تریبون نماز جمعه اعلام خواهم کرد.

 

درباره‌ی modir

یک نظر

  1. پیامی برای همشهریان قبل از ماه محرم!

    بجای پرداخت میلیون ها تومان
    به مداحان برای گریاندن شما،
    آن را هزینه خنداندن یتیمی کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.