آخرین خبرها
انقلاب با روحیه انقلابی گری علما و در راس آن امام راحل به بار نشست/ وزیری که دست دخترش به قاچاق کالا آلوده است نمی تواند حافظ انقلاب باشد

انقلاب با روحیه انقلابی گری علما و در راس آن امام راحل به بار نشست/ وزیری که دست دخترش به قاچاق کالا آلوده است نمی تواند حافظ انقلاب باشد

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی شامگاه دیروز در بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در مسجد جامع شهرستان سراب ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال امام و شهدای ۱۵ خرداد اظهار داشت: مرگ عالم و شهید در نزد خداوند و ائمه علیهم السلام جایگاه خاصی دارد.

وی با بیان روایتی از پیامبر خوبی ها خاطرنشان کرد: حضرت پیامبر با آن عظمت در قیامت به علمای امت خود نسبت به سایر پیامبران مباهات می کند.

اکرمی در ادامه دوستداران علما را نشان از اخلاص و دشمنی با آنان را نشانه نفاق عنوان کرد.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب خاطرنشان کرد: وقتی سخن از عالم به میان می آید افرادی چون حضرت امام خمینی, مقام معظم رهبری, شیخ مفید و امثالهم که نمونه عینی علما هستند به ذهن می آید.

امام جمعه سراب با اشاره به ساده زیستی امام خمینی رحمه الله علیه اشاره و عنوان کرد: ایشان تا آخر عمر خویش اجاره نشین بودند و هرگز روحیه اشرافی گری نداشتند.

وی نظم و دشمن شناسی, تقوا, ساده زیستی را از ویژگی های شاخص حضرت امام عنوان و ابراز داشت: ایشان در راستای دشمن شناسی هرگز با یک آمریکایی مذاکره و دیدار نکرده و فرمودند: رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش هست.

اکرمی جمله نگذارید این انقلاب به دست نامحرمان و نا اهلان بیفتد را چکیده وصیت نامه سیاسی امام عنوان کرد.

وی ادامه داد: وزیری که دغدغه ای جز واردات پوشاک قاچاق برای فرزندش ندارد نمونه نامحرم به انقلاب هست و چنین افرادی هرگز نمی توانند انقلاب را صیانت کنند و در مواقع خطر انقلاب را فدای منافع شخصی و خانوادگی خود خواهند کرد.

امام جمعه  سراب در پایان با بیان اینکه وظیفه ما حفظ آرمانهای انقلابی است خاطرنشان کرد: انتخاب تارخی مقام معظم رهبری که آیینه تمام نمای حضرت امام در شجاعت, ساده زیستی, تقوا و دشمن شناسی بود تمام دشمنان نظام  و انقلاب را مایوس کرد.

۳ نظر

  1. شما …..امام جمعه شهر هستید .قبل از اظهار نظر در مورد مسائل باید تحقیق کنید. دختر وزیر آموزش و پرورش تیرئه شده است.

  2. کانال سراب رو سیاسی‌اش نکنین ، اگه قراره از سمت خاصی خبر پخش بشه فضای سیاسی میشه، کانال سراب مربوط جناح خاصی نباید باشه.

    • تمام اخبار رو در خدمت شما هستیم. هر خبری از هرجناحی هم ارسال بشه ما درج می کنیم.
      ضمن اینکه توصیه می کنم کمی به سواد رسانه ای خود بیفزایید مگر می شود یک کانال و یا سایت خبری سیاسی نباشد. که یک کار معمول در کل دنیاست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.