درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرستان سراب و نیز شناساندن ظرفیت های  توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی تنی چند از علاقمندان و فعالان عرصه رسانه ای راه اندازی شده است.

کلام صادقانه     نگاه منصفانه     نقد مشفقانه

با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب را راه اندازی کردیم گرچه هنوز در ابتدای راهیم و نقص هایمان بر داشته هایمان می چربد اما بسیار امیدواریم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرمان بتوانیم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بداریم ..

پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب هدف از نگارش خود را اطلاع رسانی صادقانه و دقیق با رعایت پرهیز از جنجال افرینی و غوغا سازی در عین گریز از افتادن به دام انفعال و بی تفاوتی اعلام می کند.

منشور کاری پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب

این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت.

۱ : ما از سراب خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان سراب باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند .

۲ : ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج  و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود .

۳ : همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام  پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی  به ان خودداری کنیم و در عین رعایت  بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم.

۴ : یکی از بخش های  مهم پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند..

و در یک جمع بندی کلی ما خود را متعهد به کلام صادقانه ، نگاه منصفانه و نقد مشفقانه می دانیم

آدرس تحریریه: استان آذربایجانشرقی -شهرستان سراب، خیابان امام، محله بهار کوی شهید مقصودیطبقه همکف- پلاک 10 

شماره تماس دفتر: 04143232137

شماره تماس مدیر مسئول: 09359107787

نام مدیر مسئول: حسن نبات

۷ نظر

  1. سراب به روستا های همجوار اهمیتی قائل نیست
    البته سراب که نه. تیریز است که با لج بازی سه روتا را اسر لجبازی های خود کرده است تبریز بی کفایت است

  2. الان ما می خوایم به شما متن ارسال کنیم باید چه کار کنیم

  3. میتوانیم درکانال عضو شویم .

  4. با سلام و خسته نباشید. ایا سایت و رسانه شما مستقل عمل میکنه یا وابسته به ارگان یا تشکیلات خاصی است؟ و آیا برای سوژه های سیاسی هم حاضر به پرداخت هزینه هستید؟ نکته و پیشنهادی داشتم ممنون میشم اگر پاسخ بدید. باتشکر