درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرستان سراب و نیز شناساندن ظرفیت های  توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی تنی چند از علاقمندان و فعالان عرصه رسانه ای راه اندازی شده است.

کلام صادقانه     نگاه منصفانه     نقد مشفقانه

با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب را راه اندازی کردیم گرچه هنوز در ابتدای راهیم و نقص هایمان بر داشته هایمان می چربد اما بسیار امیدواریم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرمان بتوانیم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بداریم ..

پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب هدف از نگارش خود را اطلاع رسانی صادقانه و دقیق با رعایت پرهیز از جنجال افرینی و غوغا سازی در عین گریز از افتادن به دام انفعال و بی تفاوتی اعلام می کند.

منشور کاری پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب

این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت.

۱ : ما از سراب خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان سراب باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند .

۲ : ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج  و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود .

۳ : همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام  پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی  به ان خودداری کنیم و در عین رعایت  بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم.

۴ : یکی از بخش های  مهم پایگاه اطلاع رسانی صدای سراب بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند..

و در یک جمع بندی کلی ما خود را متعهد به کلام صادقانه ، نگاه منصفانه و نقد مشفقانه می دانیم

آدرس تحریریه: استان آذربایجانشرقی -شهرستان سراب، خیابان امام، محله بهار کوی شهید مقصودیطبقه همکف- پلاک 10 

شماره تماس دفتر: 04143232137

شماره تماس مدیر مسئول: 09359107787

نام مدیر مسئول: حسن نبات

۴ thoughts on “درباره ما”

Comments are closed.