به گزارش صدای سراب, حسن یحیوی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از شروع به کار دولت آیت الله رئیسی تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمام در اولویت قرار داشته و شتاب گرفته است، تصریح کرد: مراحل نهایی احداث بزرگراه سراب بستان آباد درحال اجراست و با تلاش‌های استاندار و پیگیری‌های نماینده سراب اکنون خط کشی و نصب تابلوهای ایمنی آغازشده و بزودی افتتاح خواهد شد.

وی یادآورشد: با اتمام این پروژه بلافاصله ادامه کار شروع و بزرگراه سراب به نیر وارد فاز اصلی اجرا خواهد شد و دولت اعتبارات لازم را درنظر گرفته است.

رئیس شورای اداری سراب با بیان اینکه در طول یکسال اخیر وزیر بهداشت و درمان؛ معاون رئیس جمهور به عنوان نماینده عالی دولت؛ مقامات ارشد وزارتی و استانی از سراب بازدید کردند افزود: استاندار آذربایجان شرقی با عنایت خاصی سه بار به منطقه سفر و از پروژه نفلین سینیت نیز که دراین دولت وارد فاز اجرا شده بازدید میدانی به عمل آورد.

یحیوی از توسعه حوزه سلامت و ایجاد رشته پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سراب خبر داد و تاکید کرد: با همدلی مسئولانه و حمایت‌های مردم و تلاش شبانه روزی مدیران شاهد اعتلای منطقه خواهیم بود.

داوودی نماینده سراب با اراِئه گزارشی در خصوص عملیات بهسازی راه های روستایی شهرستان سراب گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت راه روستایی بلاسجین به ینگجه به طول 7.5 کیلومتر  خاتمه یافته و روکش آسفالت راه روستای ایوق از امروز آغاز می شود.

وی افزود: که بعد از اتمام راه روستای ایوق ، عملیات اجرای روکش آسفالت راههای روستایی بافتان -ابرغان -آناقیز توسط شرکت هندرود سراب پیمانکار طرف قرارداد اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سرابشروع خواهد شد.

همچنین عملیات اجرای روکش آسفالت محور سراب -اردبیل به طول 4 کیلومتر توسط شرکت آلاچیق سازه سراب از روز شنبه به حول و قوه الهی استارت خواهد خورد.

نماینده سراب از تامین اعتبار 40 میلیاردی برای بهسازی کمربندی علامه امینی سراب در سالجاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *