به گزارش صدای سراب,  دکتر یوسف داوودی، نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در جلسه تجلیل از فرهنگیان بازنشسته شهرستان سراب خاطرنشان کرد:برابر اسناد امروز بالای ۲۵ردیف بودجه برای شهرستان سراب ایجاد شده است.

وی درخواست ایجاد احداث یک سد بزرگ در شهرستان سراب برای مصرف شرب و صنعتی و ایجاد ردیف بودجه برای آن در سال جاری را از اقدامات مهمی عنوان کرد که برای شهرستان ضروری است.

داوودی گفت: در سال جاری۱۵۰۰میلیارد تومان برای توسعه نفلین سینیت اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به لزوم تسریع در اجرای رتبه بندی معلمان ابراز داشت: ۴۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی و ۹۰هزار میلیارد برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظرگرفته شده تا در سال‌جاری اجرایی شود.

داوودی توجه به بازنشستگان به علت افزایش هزینه‌ها در حوزه درمان و عائله را ضروری عنوان کرد.

نماینده سراب ساخت ‌و نوسازی مدارس در سالهای گذشته را بی سابقه عنوان و خاطرنشان کرد: مدارس و سالن لاله قبا، مدرسه شهیدان جدایی، باهنر ، مرحوم اسدی ، ابوریحان و … از جمله آن مدارس هستند.
وی از کسب رتبه اول شهرستان در حوزه مدرسه سازی در سال گذشته خبر داد.

رضا اسدی، مدیر آموزش و پرورش سراب در حاشیه تقدیر از بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان سراب به مناسبت روز معلم از اجرای 40پروژه در دست احداث در سطح شهرستان خبر داد.

وی احداث 5سالن ورزشی به مساحت تقریبی 1000متر مربع در روستاها ، احداث سالن ورزشی در منطقه لاله قبا، کلنگ زنی و افتتاح چند باب مدرسه در سال گذشته را از اقدامات مهم آموزش و پرورش منطقه سراب عنوان کرد.

اسدی در پایان از اهتمام نمایندگان برای اجرای رتبه بندی تا 25اردیبهشت خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.