به گزارش صدای سراب,  غلامحسن خرم رئیس هیئت فوتبال شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حواشی و درگیری های ایجاد شده در مسابقات جام رمضان شهرستان گفت: قبل از شروع مسابقات طی جلسه ای با تیم ها مقرر شد که مسابقات در نهایت آرامش برگزار شود.

خرم  ادامه داد: طی هماهنگی با سرپرستان تیم ها و با توجه به اینکه باشگاه حجاب(محل برگزاری مسابقات) در منطقه مسکونی واقع شده مقرر شد تیم ها و طرفداران از شیپور برای تشویق استفاده نکنند .

وی با اشاره به برگزار مسابقه در آرامش کامل تا روزهای اخیر خاطر نشان کرد: متاسفانه اواخر مسابقه درگیری بین دو تیم مطرح شهرستان و اعتراض به مساله داوری بازی را به حاشیه کشاند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سراب اظهار داشت: خطا در امر داوری یک موضوع عادی و البته چالشی است و امروزه در سطح جهانی برای کاهش خطاهای داوری دست به دامن فناوری های دیجیتال شدند که امکان استفاده از آن در شهرستان و حتی مسابقات کشوری مقدور نیست فلذا  بایستی اعضای تیم ها با سعه صدر و چشم پوشی از خطاها فضای همدلی در ورزش شهرستان را از بین نبرند.

خرم با ابراز تاسف از بی اخلاقی های رخ داده در جریان بازی اخیر بین دو تیم مطرح و مربیانی که در ارتقای فوتبال سراب تقش موثری داشته اند گفت: متاسفانه اعتراضات و بی اخلاقی هایی در بازی رخ داد و حتی توهین هایی شد که احتمال درگیری بین تماشاگران و امکان رخ داد حادثه تلخ را رقم زد.

وی ادامه داد: در جهت جلوگیری از وقوع حادثه های مشابه ضمن محرومیت تیم های فوق توسط کمیته انضباطی, برای برخی بازیکنان محرومیت و محدودیت اعمال شد.

رییس هیئت فوتبال در پاسخ به چرایی اعمال محرومیت دائم برای برخی افراد اظهار داشت: این محرومیت برای برخی تماشاگران اعمال شد که جریان مسابقه را با به شدت به لحاظ امنیتی مختل می کردند و دلایل متقن برای محرومیت دائم برخی بازیکنان نیز موجود هست و البته برای بررسی و اعتراض می توانند به صورت کتبی اقدام کنند.

خرم با بیان اینکه تصمیمات کمیته انضباطی برای حفظ حرمت افراد ففط در کانال های داخلی که ورزشکاران حضور دارند منتشر می شود: از برخی بی اخلاقی ها به افراد و جایگاه اشخاص گله و برای حفظ آرامش و حفظ جایگاه ورزش و ورزشکاران همه سرپرستان , بازیکنان و تماشاگران را به رعایت اخلاق در فضای حقیقی و مجازی دعوت کرد.

وی با بیان اینکه در سالجاری دو مسابقه کشوری فوتبال را که در تاریخ سراب بی سابقه بود , بدون ریالی کمک از دولت و با ظرفیت خیرین در شهرستان برگزار کردیم که بالغ بر پانصد میلیون هزینه داشت و همه این تلاشها در راستای خدمت به ورزش شهرستان هست که بایستی این بستر ورد توجه قرار گیرد تا شاهد پیشرفت در ورزش باشیم.

خرم در پایان با تاکید بر توسعه ورزش شهرستان در یک فضای همدلی خاطرنشان کرد: تامین امنیت جانی و اخلاقی ورزشکاران خط قرمز هیئت فوتبال شهرستان هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.