به گزارش صدای سراب, در جلسه تخصصی کمیته ورزش شهرستان سراب که با حضور لطیفی رئیس اداره ورزش و جوانان، نظری نماینده فرمانداری، اسدی رئیس اداره آموزش و پرورش، باقریان مسئول تربیت بدنی سپاه، شقاقی مسئول آموزش نیروی انتظامی و نوروزی مسئول روابط عمومی شهرداری شهرستان سراب در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب برگزار شد، زمان، مکان، قرعه کشی، تعداد رشته های ورزشی و نحوه برگزاری آنها مورد بررسی قرار گرفت.

لطیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با ذکر این مطلب که ورزش و تحرک بدنی، از عوامل مهم در ارتقای سلامت افراد و جزء فعالیت‌های خودمراقبتی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی و دیابت به شمار می رود در این خصوص گفت:

مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان سراب برابر آئین نامه عمومی مسابقات و بر طبق دستور العمل هر رشته ورزشی برگزار و آئین نامه اجرائی به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات در ۹ رشته ورزشی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود و تمامی دستگاههای اجرائی تا ۲۳ دی ماه فرصت دارند تیمها و نفرات انفرادی خود را جهت شرکت در مسابقات به اداره ورزش و جوانان معرفی نمایند.

توسعه و تعمیم ورزش در کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرائی به عنوان یکی از راهکارهای تامین سلامت کارکنان و تحقق شعار انسان سالم، ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش راندمان کاری، بسیار موثر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.