عامل و گرداننده پیج سرابلیلار با مطالب کفرآمیز در یکی از روستاهای سراب دستگیر شد

امام جمعه سراب خبرداد: عامل و گرداننده پیج سرابلیلار با مطالب کفرآمیز در یکی از روستاهای سراب توسط سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات سراب دستگیر شد.

به گزارش کانال صدای سراب:حسن نبات;

حجت الاسلام و المسلمین اکرمی با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران انسانهای آگاهی هستند که مشکلات را به گوش مسئولین می رسانند و البته خبرنگاران نباید تهدید و‌ مورد توهین واقع شوند.

وی با یادآوری روز مدافعان حرم خاطرنشان کرد: توطئه داعش با همت مدافعان حرم خنثی و استکبار جهانی و غرب ناکام ماند.

امام جمعه سراب با تسلیت ایام محرم گفت: مکتب امام حسین علیه السلام مکتب نماز هست، و تعطیل نشدن عزاداری در زمان اذان مورد تایید امام حسین علیه السلام نیست .

اکرمی ادامه داد : حیات مدارس در اختیار عزاداران حسینی است و می توانند از این فضا برای عزاداری استفاده کنند.

امام جمعه سراب با اشاره به حضور معنادار سران کشورها در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ابراز داشت: امروز مسئولین بهانه ای برای عدم خدمت به مردم ندارند.

خطیب جمعه سراب با ابراز نگرانی مغازه داران از رشد فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان سراب گفت:نباید رشد این فروشگاهدها به حدی باشد که کسی و کارهای خرد را تحت الشعاع قرار دهد.

املم جمعه سراب با اشاره به طرح صیانت مجلس از فضای مجازی ابراز داشت: امروز تمام زندگی مردم متاثر از فضای مجازی است و البته ما مخالف بستن و محدودیت فضای مجازی هستیم ولی در عین حال تین فضا باید مدیریت شود.

امام جمعه سراب با اشاره به فعالیت یک کانال موهن علیه مقدسات در سراب خاطرنشان کرد:این پیج که به شخص پیامبر، امام حسین علیه السلام و مقدسات توهین علنی می کرد به نظر می آمد که از انگلیس مدیریت می شود، ولی متاسفانه شاهد هستیم که این پیج از یکی از روستاهای سراب مدیریت می شد توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر و متلاشی شده است.

امام جمعه سراب با تقدیر از سربازان گمنام امام زمان اداره اطلاعات سراب گفت:از قوه قضاییه انتظار دارم، این افراد را طوری نقره داغ کنند که دیگر چنین جرات و جسارتی صورت نگیرد.

درباره‌ی modir

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.