انتقاد امام جمعه سراب از سگ گردانی , صفوف طولانی نان و افزایش سرقت در شهرستان سراب

امام جمعه سراب در جمع خبرنگاران سراب از سگ گردانی , صفوف طولانی نان و افزایس سرقت در شهرستان سراب گله و خواستار ورود جدی مدیریت شهرستان به مشکلات مردم شد.

به گزارش صدای سراب, حسن نبات;

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع خبرنگاران و ورزشکاران شهرستان سراب ضمن قدردانی از عملکرد کادر درمان از عدم مراعات پروتکل های بهداشتی بخصوص در عروسی ها,مراسمات تحریم و تجمعات انتقاد کرد.

وی با اشاره به هزینه های گزاف عروسی ها اظهار داشت: متاسفانه هیچ برخوردی با برگزار کنندگان مراسمات عروسی صورت نمی گیرد ولی با کوچکترین تجمع در مساجد صدای عده ای بلند می شود.

اکرمی با بیان اینکه وزارت بهداشت و ستادملی کرونا با محدودیت و دستورالعمل هایی اجازه برگزاری مراسمات محرم را داده خاطرنشان کرد: مراسمات محرم نیز بایستی به دور از ریاکاری و هزینه های غیرضروری باشد و پروتکل ها با جدیت رعایت شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با بیان اینکه فرهنگ غربی سگ گردانی و خرید و فروش سگ متاسفانه در جامعه مرسوم شده خاطرنشان کرد: بعضا شاهد هستیم فرد والدین خود را به سرای سالمندان می فرستد و با یک سگ هم خانه می شود.

امام جمعه سراب با انتقاد از عدم رعایت عفت و حیا در فضای باز توسط برخی بانوان با عنوان ورزش همگانی اظهار داشت: به بانوان عزیز توصیه می کنم از ورزشگاه های و مکان های مسقف برای ورزش اسفاده کنند.

وی با بیان اینکه صف های طولانی نان در سراب رفع نشده گفت: مردم گله مندند و از مدیریت شهرستان انتظار رسیدگی دارند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب در پایان از افزایش دزدی در سطح شهرستان انتقاد و درخواست برخورد جدی با سارقان را خواستار شد.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.