امام جمعه سراب: تهدید و شکایت حربه مسئولان در برابر انتقادها/ موافق گردشگری هستیم ولی با بی مبالاتی مخالفیم

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اکرمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر سراب که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه برخی مدیران به جای پاسخگوییحجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اکرمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر سراب که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه برخی مدیران به جای پاسخگویی در برابر انتقاد و مطالبه خبرنگاران و رسانه‌ها به تهدید و شکایت متوسل می‌شوند در برابر انتقاد و مطالبه خبرنگاران و رسانه‌ها به تهدید و شکایت متوسل می‌شوند

ه گزارش صدای سراب،حسن نبات;

حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در خطبه های نماز جمعه سراب با تاکید بر اهمیت اعمال ذی حجه خاطرنشان کرد: این ماه در روایات معصومین از اهمیت ویژه ای برخوردار هست.

امام جمعه سراب با اشاره به روز حجاب و عفاف گفت: متاسفانه تبلیغات علیه حجاب و عفاف به قدری شده که امروز شاهد توهین به افراد با حجاب در کشور هستیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب ضمن تبریک روز قلم گفت: ضمن اینکه از خبرنگاران تقاضا داریم محترمانه انتقاد کنند، ادارات نیز از طریق روابط عمومی موظف به پاسخگویی به انتقادات مردم هستند.

اکرمی در پایان با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت خاطرنشان کرد: متاسفانه اخیرا برای با پوشانی به مشکلات مردم سراب بحث شرشر را بر سر زبان ها انداخته اند و این درحالی است که اولویت مشکل مردم سراب، صفوف طولانی نان، کمبود واکسن، گرانی، بوی تعفن فاضلاب و … هست و مسأله شرشر در اولویت مشکلات مردم سراب نیست، هرچند. علاوه بر بی مبالاتی های گسترده در منطقه فوق، حداقل ترین زیرساخت ها نظیر سرویس بهداشتی در منطقه موجود نیست.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.