یادداشت انتقادی یک بازاری

با سلام و درود بر همه ی همشهریان گرامی و همراهان کانال سراب
در باب شرایط بوجود آمده ی اخیر در شهر ( وضعیت قرمز کرونایی )و تعطیلی بازار نکاتی را جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی در مورد مسولییتهای جدیدی که در اثر مدیریت ( سو مدیریت) مسولیین شهرستان بر دوش بازار و بازاریان سراب گذاشته شده است باید عرض کنم .
بازاریان سراب بدانید و آگاه باشید از این به بعد به هر دلیلی شرایط و وضعیت کرونا در شهر رنگی تر شود مقصر و عامل اصلی این وضعیت شما بازاریان هستید . چرا که اگر شما بازاریان در شرایط نارنجی جلوی ورود مسافران و ماشینهای غیر بومی را به شهر میگرفتید الان شرایط اینگونه نبود .اگر در روستاها و خود شهر سراب مراسمات عروسی و ختم و تشییع چند صد نفری برگزار میشود مقصرش شما بازاریان هستید. باید جلوی اینها را میگرفتید و اجازه برگزاری چنین مراسماتی را نمیدادید .اکنون که چنین نکرده اید چشمتان کور و دندتان نرم باید تاوان این کار خود را بدهید و در این ایام ۱۳ روز عید که از لحاظ فعالییت اقتصادی بهترین زمان فعالییت بازار است بازار را تعطیل کنید.
بازاریان محترم وقتی چنین بی تدبیری و سو مدیریت میکنید دیگر بحث درآمد و چرخه ی اقتصادی شهر هم مهم نمیشود که مراجعان و مشتریان بازار سراب هم بروند از شهرهای دیگر خرید بکنند.به جهنم. میخواستید حواستان را جمع کنید که چنین مدیریتی اینچنین عواقبی را هم دارد.
بازاریان و اصناف و کسبه سراب الان چند وقته صفها و تجمعات بسیار شلوغ مرغ و روغن در در شهر ایجاد میشه بعد شما چطور انتظار دارید که وضعیت شهر قرمز نشود . مقصر شمایید اگر جلوی اینها را میگرفتید الان مجبور نبودید بازار را تعطیل کنید.
اصلا از این به بعد هر اتفاق سویی که در این شهر بیافتد مقصرش شما بازاریان هستید و اولین اقدامی که در این راستا انجام خواهد گرفت تعطیل کردن بازار هست.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.