داستان یک کرونای خیالی لعنتی

به گزارش صدای سراب خانم لیلا شهبازی طی یادداشتی نوشت: کرونا بیشتر از اینکه خودش بکشد، اسمش، ترسش و اضطراب ناشی از آن جان میگیرد، درد آرام آرام وجودت را میگیرد، قفسه سینه ات سنگین می شود و نفس کشیدن برایت سخت می شود، بدن درد و سردرد هم به این حال نزار اضافه می …

به گزارش صدای سراب خانم لیلا شهبازی طی یادداشتی نوشت:

کرونا بیشتر از اینکه خودش بکشد، اسمش، ترسش و اضطراب ناشی از آن جان میگیرد، درد آرام آرام وجودت را میگیرد، قفسه سینه ات سنگین می شود و نفس کشیدن برایت سخت می شود، بدن درد و سردرد هم به این حال نزار اضافه می شود، سرفه و عطسه که دیگر جای خودش؛ یا خدا کروناست، مطمئن باش، دیگر این بار یقه ام را گرفت، فکر میکنی کدام دستورالعمل بهداشتی را لگدمال کردی!!! توی ذهنت میگردی و هیچ چیز نمیابی، حکم صادر می شود خود لعنتی اش است، قدم بعدی بیمار از من فاصله بگیرید من کرونا گرفته ام، مراجعه به پزشک : من کرونا گرفته ام، شواهد این را نشان میدهد، تست خون و اضطراب چند ساعته و در تمام مدت درد چنان به قفسه سینه ات فشار می آورد که انگار در حال نزاری، دکتر نتیجه را میگوید، منفی است! فقط یک سرماخوردگی است و چند قرص، دارو اگر بدتر شدی اسکن ریه هم باید بروی، چند روز دیگر سپری کردن با دلهره، هی قرص میخوری و شربت، نه مثل اینکه این درد لعنتی دست از سرت بر نمی دارد، اینبار بروم یک دکتری که حرفش بی برو برگرد حجت است، اقای دکتر قفسه سینه ام بدجور میسوزد!
دکتر: آخر توهم کرونا گرفتارت کرد، برو اسکن ریه،
لحظه ورود به اسکن این دستگاه توی سرم خورد شود چه؟ اصلا خود این تخت کرونا داشته باشد و من سالم باشم چه؟ تمام شد، اسکن اماده است تشریف ببرید پیش دکتر،
مطب دکتر: یا خدا منفی باشد آنقدر بنده خوبت شوم نگو و نپرس، چند ذکر و دعا جهت دفع بلا( شامل حال همه می شود)
دکتر: منفی ، هیچ مورد مشکوکی مشاهده نگردید ریه شما سالم سالم است
بیمار: پس چرا قفسه سینه ام می سوزد، انگار سنگ بزرگی روی سینه داشته باشم
دکتر: اضطراب، ترس از کرونا
به همین سادگی و خوشمزگی کرونا نبود و تو بی آنکه دست و پنجه نرم کنی جنگ را میبری و با صحبت های دکتر آرام میشوی ولی مطمئنی یواش یواش آن درد لعنتی قفسه سینه هم خواهد خوابید، مهم این بود که کرونا نداشتی و درد هم گورش را گم می کند و می رود….
و شاید این داستان مشترک ماه های متوالی ما باشد و هی تکرار شود.
⭕️ماسک بزنید، اگر میخواهید هیچ وقت به کرونا مبتلا نشوید
مطمئنا بیماری خطرناک و کشنده ای است ولی خودمان قاتل خودمان نشویم در چنین مواقعی به همدیگر امید دهیم، حتی اگر گرفتار هم شدیم قرار نیست بمیریم، آدمی به امید زنده است.

خدایا تمام پزشکان، پرستاران، کادردرمانی، حافظان سلامت و همه کسانی که قدمی برای سلامتی و حفظ آرامش و رفاه مردم بر میدارند در سایه حمایت و عافیت خود قرار ده.
الهی آمین

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.