فرماندار سراب :بابرگزار کنندگان مراسم ترحیم و عروسی برخورد قانونی خواهد شد

فرماندار سراب با بیان اینکه وضعیت سراب ، از نظر شیوع بیماری کرونا قرمز است افزود :مردم فهیم و انسان دوست این شهرستان جهت حفظ سلامتی خود و شهروندان، تا سفید شدن این وضعیت از تردد غیر ضروری در مکان های عمومی خودداری کنند .

به گزارش صدای سراب, بهنام مجتهدی :
مهندس حسن یحیوی ،در بیست و هفتمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با ویروس کرونا ،با ابرازنگرانی از شیوع گسترده این بیماری در سراب افزود:در چهار ماه گذشته ،طی ۲۴ساعت پیش ،برای نخستین بار ،آمار مبتلایان بستری در بیمارستان به ۱۵نفر رسید که این تعداد بیش از دو برابر میانگین بستری در روزهای آغازین موج اول کروناست .
وی ،با بیان اینکه ،برگزاری مراسم ترحیم و عروسی در مساجد ،اماکن عمومی و منازل شخصی تا پایان تیرماه سالجاری ممنوع است افزود :با ایجاد شعبه ویژه دردادگستری سراب ،با متخلفین به جرم تهدید بهداشت عمومی جامعه ،بر اساس ماده ۶۸۸قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد .
وی ،با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی گفت:از ورود افراد بدون ماسک به ادارات و نهادهای دولتی جلوگیری خواهد شد .
مهندس یحیوی ،با بیان اینکه وضعیت سراب ، از نظر شیوع بیماری کرونا قرمز است افزود :مردم فهیم و انسان دوست این شهرستان جهت حفظ سلامتی خود و شهروندان، تا سفید شدن این وضعیت از تردد غیر ضروری در مکان های عمومی خودداری کنند .
خبرنگار :بهنام مجتهدی

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.