آخرین خبرها

پیام مشترک امام جمعه ،نماینده و فرماندار سراب، بمناسبت عید سعید فطر

 

حجت الاسلام والمسلمین اکرمی، دکتر داودی و مهندس یحیوی ،با صدور پیامی مشترک فرا رسیدن عید سعید فطر را به مردم موحد و مومن شهرستان سراب تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سراب ،متن پیام صادره به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسیدو عید بزرگ فطر ، عید غلبه بر نفس و مهار خواهش‌های پست نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای سبحان در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده و حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد،از راه رسید.

عید سعید فطر، تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال، عید توفیق در طاعت و عبادت، عید توبه و تهذیب نفس و عید زیبایی های معنوی و خداجویی و خداپرستی است. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به مردم مومن و شریف شهرستان سراب، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمائیم و امیدوارم با بهره گیری از معنویات این ماه؛ با امید بالا و همتی والا ، در مسیر اعتلا و سربلندی گام برداریم.

اکرمی داودی یحیوی

امام جمعه نماینده مردم سراب فرماندار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.