قالب وردپرس افزونه وردپرس

فرمانده سپاه ناحیه سراب: پرورش غده سرطانی و کوید ۱۹۴۸یعنی اسراییل

به گزارش صدای سراب- حسن نبات:

سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت روز قدس گفت: روز قدس یکی ازیوم ا… است که به برکت انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی ره بوجود آمده است .
وی افزود:حضرت امام خمینی ره بانامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان بنام روزقدس نشان دادند که مسئله‌ی اصلی جهان اسلام فلسطین و بیت القدس قبله اول مسلمین جهان است .
صبحی ادامه داد:پرورش غده سرطانی وکوید ۱۹۴۸در قلب جهان اسلام برای تمامی منطقه خطرناک می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه سراب خاطر نشان کرد: روزی اسرائیلی ها هروقت اراده می‌کردند بر علیه کشورهای اسلامی اقدام نظامی میکردند و پیروز می‌شدند  اما امروز به برکت انقلاب اسلامی و محور مقاومت رژیم کودک کش اشغالگر مغلوب ارادهای آهنین فلسطینی ها شده است و در آستانه فروپاشی قراردارد و دست به دامان استکبار شیطان بزرگ آمریکاست اما خودشان خوب می‌دانند که ۲۵سال آینده رانخواهنددید.

وی ادامه داد:امروز فرهنگ شهید حاج قاسم سلیمانی لرزه براندام صهیونیسم انداخته است .
صبحی در پایان اظهار داشت: امسال هر چند روز قدس و راهپیمایی روز قدس برحسب رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نخواهد شد اما قلب های ایرانیان و جوانان انقلابی و تمامی آزادی خواهان جهان با ملت ستم دیده فلسطین همراه خواهد بود.

خبر از حسن نبات

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.