تاکید نماینده سراب بر الزام فاصله گذاری اجتماعی تا مهارکامل کرونا/تحویل ملزومات اهدایی

خانواده اقای حقی؛کارخانه فولاد سراب و خانواده جاهد اقلام قابل توجهی ملزومات ایمنی و پزشکی تهیه و دراختیار دانشکده علوم پزشکی قراردادند؛ ضمن اینکه درهفته های گذشته کمکهای خوبی از مکتب العباس تهران و حسینیه سهزابی های مقیم مرکز و بسیاری دیگر از خیران نیکوکار دراختیار بهداشت و درمان سراب قرارگرفته است.

به گزارش صدای سراب – جواد عباس زاده ،یوسف داودی نماینده مردم سراب درحاشیه تحویل ملزومات اهدایی برای بیمارستان سراب گفت:هرچند که ویروس کرونا و شیوع بیماری کووید ۱۹ درکشور آهنگ کندی به خودگرفته و روند نزولی را نشان می دهد اما باید دربرابر این ویروس هوشیاربود.
وی با قدردانی از کارکنان حوزه سلامت و مدافعان سلامتی مردم که درصف اول مبارزه با کرونا هستند تاکید کرد:رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان باید مدنظر مردم و مسئولان قرارگیرد چرا که هنوز این ویروس به طورکامل از بین نرفته و داروی اختصاصی و واکسن تولید و تایید نشده است.
داودی با بیان اینکه کمکهای خیران و افراد و موسسات مختلف و همدلی و همراهی مردم درکشورمثال زدنی و قابل تحسین است ؛بیان داشت:امروز خانواده اقای حقی؛کارخانه فولاد سراب و خانواده جاهد اقلام قابل توجهی تهیه و دراختیار دانشکده علوم پزشکی قراردادند؛ ضمن اینکه درهفته های گذشته کمکهای خوبی از مکتب العباس تهران و حسینیه سهزابی های مقیم مرکز و بسیاری دیگر از خیران نیکوکار دراختیار بهداشت و درمان سراب قرارگرفته است.
وی افزود:هیچ یک از مدافعان سلامت و پزشکان و پرستار و پرسنلی که درگیربا کرونا هستند نباید دغدغه تامین وسایل حفاظتی داشته باشند و بهره گیری از ظرفیت خیران سلامت دراین زمینه کارسازاست.

دکتراکبرنادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب گزارشی از وضعیت بیماری کووید ۱۹ در شهرستان سراب ارائه داد.

 

خبر از جواد عباس زاده

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.