آخرین خبرها
معاون فرماندار سراب عنوان کرد: فرهنگ سازی جهت مقابله با کرونا وظیفه اصلی اصحاب رسانه

معاون فرماندار سراب عنوان کرد: فرهنگ سازی جهت مقابله با کرونا وظیفه اصلی اصحاب رسانه

به گزارش صدای سراب ,ملکی معاون فرماندار سراب در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اصحاب رسانه جزو سربازان خط مقدم بحران ها هستند و در شهرستان سراب این عزیزان بی هیچ چشم داشتی فعالیت می کنند.

ملکی با بیان اینکه بلایا در هر صورت کشور و مردم را دچار مشکل می کند ولی در عین حال کشور و مردم را در مقابل بحران ها آبدیده می کند.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که مستحضرید این بیماری یک ویروس جهانی هست و همه دستگاه ها را در گیر کرده و خبرنگاران وظیفه فرهنگ سازی در این حوزه را دارند.

ملکی با بیان اینکه ممکن است در هفته های آتی شرایط بحرانی شود لازم است خبرنگاران آگاه سازی لازم را در این حوزه انجام دهند، تا مردم اهمیت مسأله را درک کرده و پای کار بیایند و تا زمانی که مردم همکاری نداشته باشند، عبور از بحران ممکن نیست.

معاون فرماندار سراب خاطرنشان کرد:اقدامات انجام شده در شهرستان قابل تقدیر هست و از تمام همکاران دانشکده علوم پزشکی،اصناف،نیروهای نظامی، مردم عزیز و … تقدیر می کنم.

وی در پایان، با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا ، تعطیلی بازار را که جزو معدود شهرهایی بود که به خاطر شرایط ویژه شهرستان انجام شد ، اتخاذ تدابیر ترافیکی، برقراری کمپ های غربالگری،گندزدایی سطح شهرستان و مراکز شلوغ و … را از اقدامات ویژه در شهرستان سراب عنوان کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.