فرمانده سپاه عاشورا با حضور در بین آسیب دیدگان زلزله شهرستان سراب گفت:تمام کارهایی که تا کنون در این مناطق انجام شده موقت بوده و تصمیم گرفته شده که در اولین فرصت اتاقکهای ۳۰تا ۴۰ متری برای زلزله زدگان احداث شود و برای احشام روستاییان نیز سازه های موقتی نصب شود. ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  زمان: ۱۹:۱۶ ب.ظ  | شماره خبر: 56860   

به گزارش صدای سراب, فرمانده سپاه عاشورا ضمن حضور در بین زلزله زدگان شهرستان سراب و ابراز همدردی با داغدیدگان زلزله ابراز اشت: نیروهای بسیج با توجه به اینکه در اردواه ها در رزمایش بودند در اولین ساعات زلزله در مناطق زلزله زده میانه و کانون اصلی زلزله حضور یافتند.

سردار خرم خاطرنشان کرد: اولین اقدام آواربرداری و نجات افرادی بود که زیر آوار بودند.

وی ادامه داد: در شهرستانهای سراب و میانه دو کار اساسی انجام دادیم , البته ماشین آلات به علت خرابی زیاد در بخش میانه مشغول آوار برداری هستند و در شهرستان سراب نیاز اصلی تامین زیست خواب مردم بود که با همکاری دستگاه ها تامین شده است.

فرمانده سپاه عاشورا تامین بخاری های برقی فن دار را از دیگر اقدامات مجموعه سپاه در مناطق زلزله عنوان کرد.

این مقام نظامی اظهار داشت: تمام کارهایی که انجام شده موقت بوده و تصمیم گرفته شده که در اولین فرصت اتاقکهای ۳۰تا ۴۰ متری برای زلزله زدگان احداث شود و برای احشام روستاییان نیز سازه های موقتی نصب شود.

سردار خرم با اشاره به تقسیم کار بین دستگاه های دولتی,بسیج,نیروهای جهادی امام رضایی و خیرین ابراز داشت: امیدواریم با آغاز ساخت اتاقکها بخش عمده ای از مشکلات مردم در هفته های آتی رفع شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تمرکز مسئولین بر بخش های محدود گفت: این اشکالی بود که به علت تخریب زیاد برخی مناطق وجود داشت و البته در حال حاضر گروه های از سپاه و بسیج در حال رصد و پایش سایر مناطق هستند.

سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه سراب از اعزام ۴ گروه از پایوران رسمی به تمام روستاها برای رصد خرابی ها خبر داد تا طبق اولویت به آنان رسیدگی شود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.