محمد صبحی در جمع خبرنگاران سراب اظهار داشت: درزمایش دفاع از کوی و برزن و آرام سازی سپاه ناحیه سراب با حضور دو گردان بیت المقدس از سراب و مهربان در منطقه عمومی آبگرم اسبفروشان برگزار می شود. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸  |  زمان: ۱۳:۴۰ ب.ظ  | شماره خبر: 56841   

به گزارش صدای سراب؛ سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در جمع خبرنگاران شهرستان سراب اظهار داشت: هشتم و نهم آبان سالجاری رزمایس ش اقتدار بسیجیان شهرستان سراب با حضور دو گردان بیت المقدس از سراب و مهربان در سطح شهر و منطقه عمومی آبگرم اسبفروشان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به موقعیت عالی نظام در سطح بین الملل و از طرفی پیروزی مقاومت در منطقه و پیروزی های پی در پی مقاومت یمن در مقابل دشمن وهابی امروز دشمن تمام توان خود را از تحریم گرفته تا گره زدن مشکلات معیشتی به اصل نظام و ایجاد یاس و نا امیدی در مردم به کار گرفته است.

صبحی ادامه داد: رزمایش های فوق در راستای مقابله با تهدیداتی است که ممکن است در راستای اقدامات دشمن در ایجاد ناامیدی بین مردم رخ دهد و انجام عملیات تاخیری در مقابل دشمن و آرام سازی و کنترل شهر فرضی از دیگر اهداف این رزمایش هست.

این مقام نظامی برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس در تمام نقاط ایران اسلامی را نشان از آمادگی بسیج برای مقابله با تهدیدات دشمن در زمان موج سواری جهت آسیب به مردم و اموال عمومی آنان عنوان کرد.

فرمانده سپاه سراب با اشاره به امنیتی بودن ماموریت های گردان های بیت المقدس از پشتیبانی فرماندار سراب قدردانی کرد.

صبحی با اشاره به خدمات چهل ساله بسیج ابراز داشت: امسال چهل سالگی بسیج جشن گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به تفاهم نامه بین بسیج,دادستان کل کشور و نیروی انتظامی جهت پیشگیری از سرقت تصریح کرد: گشت های عملیاتی رضویون با حضور ضابطین قضایی بسیج در حقیقت پیوند دوباره ناجا و بسیج بوده که این اتفاق مبارکی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بسیجیان با حضور در این طرح و با گشت در محلات نقش عمده ای در کاهش سرقت ایفا خواهند کرد.

صبحی ابراز امیدواری کرد : نتایج حاصل از سازماندهی ضابطین قضایی در کوتاه ترین زمان ممکن برای مردم عیان شود.

وی در پایان از احداث ۱۴ خانه محروم در سطح شهرستان سراب با همکاری کمیته امداد و بهزیستی خبر داده و ابراز امیدواری کرد تا حداق ۸ مورد از این منازل تا هفته بسیج امسال افتتاح و تحویل خانواده ها داده شود.

فرمانده سپاه سراب در پایان با اشاره به اقتدار بسیج و نظام دستگیری شبکه زم و آمد نیوز را که با شدیدترین تدابیر فرانسه حفاظت می شد را به محضر مقام معظم رهبری, خانواده شهدا و ایثارگران و مردن انقلابی ایران اسلامی تبریک گفته و آن را برگ زرینی بر افتخارات سپاه و بسیج عنوان کرد.

انتهای پیام/ص

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.