پیام تسلیت امام جمعه سراب در پی در گذشت حجت الاسلام جدایی

بدنبال درگذشت حجت الاسلام جدایی امام جمعه بیله سوار، امام جمعه سراب پیام تسلیتی صادر کرد.

در پیام تسلیت امام جمعه سراب آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم ربّانی ولایتمدار. روحانی جلیل القدر .حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ اصغر جدایی ‌سرابی (ره)امام‌جمعه‌ی محبوب و مردمدارشهرستان بیله‌سوار، موجب تالّم وتأثّر ولایتمداران مخلص گردید.

کار فرهنگی در خارج از کشور و کار در شهری که جزء مناطق مشترک است سختی های زیادی دارد، آقای جدائی، در هر دوی این شرایط کار های عظیم فرهنگی کردند که قابل توجه است.

وی در مدت کوتاهی که در شهرهای اسالم و بیله سوار حضور داشتند با به‌راه انداختن کمپین شهر زیبا، کمک به مستمندان، حمایت از جوانان، رسیدگی به وضعیت و مشکلات شهرستان بیله سوار و … مورد اقبال مردم قرار گرفتند که حاکی از مجاهدت دوچندان این عالم بود.

این مصیبت وارده را خدمت مردم سراب, ااسالم و بیله سوار و همچنین به دودمان جلیل‌القدر جدایی و مادر داغدیده آن عالم مجاهد تعزیت و تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال صبرجمیل‌ را برای بازماندگان آن روحانی مردمی،مسئلت دارم.

شرکت در مراسمات گرامیداشت این روحانی مجاهد موجب تقویت اسلام و روحانیت خواهد بود.

 

انتهای پیام/ص

 

همچنین ببینید

هیچ دخالتی در عزل و نصب ها ندارم/ مردم در محل هزینه کرد احسانات دقت به خرج دهند

حجت الاسلام اکرمی در خصوص شایعه عزل و نصب مدیران گفتن: شایعه ای در بین مردم بوجود آمده‌ است که عزل و نصب مسئولین دانشکده علوم پزشکی با نفوذ و پیشنهاد امام جمعه انجام میشود که لازم است عرض کنم بنده هیچگونه دخالتی در عزل و نصب‌ها ندارم و هر مسئولی که نصب میشود از او حمایت کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.