پیام تسلیت امام جمعه سراب در پی در گذشت حجت الاسلام جدایی

بدنبال درگذشت حجت الاسلام جدایی امام جمعه بیله سوار، امام جمعه سراب پیام تسلیتی صادر کرد.

در پیام تسلیت امام جمعه سراب آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم ربّانی ولایتمدار. روحانی جلیل القدر .حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ اصغر جدایی ‌سرابی (ره)امام‌جمعه‌ی محبوب و مردمدارشهرستان بیله‌سوار، موجب تالّم وتأثّر ولایتمداران مخلص گردید.

کار فرهنگی در خارج از کشور و کار در شهری که جزء مناطق مشترک است سختی های زیادی دارد، آقای جدائی، در هر دوی این شرایط کار های عظیم فرهنگی کردند که قابل توجه است.

وی در مدت کوتاهی که در شهرهای اسالم و بیله سوار حضور داشتند با به‌راه انداختن کمپین شهر زیبا، کمک به مستمندان، حمایت از جوانان، رسیدگی به وضعیت و مشکلات شهرستان بیله سوار و … مورد اقبال مردم قرار گرفتند که حاکی از مجاهدت دوچندان این عالم بود.

این مصیبت وارده را خدمت مردم سراب, ااسالم و بیله سوار و همچنین به دودمان جلیل‌القدر جدایی و مادر داغدیده آن عالم مجاهد تعزیت و تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال صبرجمیل‌ را برای بازماندگان آن روحانی مردمی،مسئلت دارم.

شرکت در مراسمات گرامیداشت این روحانی مجاهد موجب تقویت اسلام و روحانیت خواهد بود.

 

انتهای پیام/ص

 

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.