فرمانده سپاه ناحیه سراب :

ارسال سومین محموله کمکهای مردمی شهرستان سراب به مناطق سیل زده

فرمانده سپاه سراب از ارسال دومین محموله کمکمهای مردمی شهرستان سراب به مناطق سیل زده به ارزش تقریبی ۳۱۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در گفتگو با خبرنگار ما از ارسال سومین محموله اقلام ضروری به ارزش تقریبی ۳۱۰میلیون ریال به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد.

صبحی ادامه داد: این اقلام شامل پوشاک, لوازم بهداشتی, پتو، کنسرو, نان , آب معدنی, لوازم خانگی و موادغذایی و … بود که به مقصد استان گلستان بارگیری شد.

وی افزود : پایگاه ها ، حوزه های مقاومت در جال جمع آوری کمک های مردمی برای هموطنانمان که گرفتار بلایای طبیعی شده اند خبرداده و خاطرنشان کرد : محموله های بعدی در روزهای آتی ارسال خواهد شد .

وی در پایان از همشهریان که در زلزله کرمانشاه و ورزقان خوش درخشیدند درخواست کرد که با توجه به شدت سیل که خانواده ها و مردم را به شدت دچار خسارت کرده , حتی با کمترین مبلغ از طریق هلال احمر ، کمیته امداد و یا بسیج و نهادهای انقلابی یاری رسانند .

وی در پایان از اهالی روستای قیصرق, بسیج اصناف و خیر محترم آقای اشرفی که در تهیه این کمک ها پیش قدم بودند قدردانی کرد.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.