قالب وردپرس افزونه وردپرس

هیچ دخالتی در عزل و نصب ها ندارم/ مردم در محل هزینه کرد احسانات دقت به خرج دهند

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام اکرمی امام جمعه سراب اظهار امیدواری کرد که به وضعیت بهداشتی مواد غذایی بخصوص در ماه رمضان نظارت بیشتری اعمال شود.

حجت الاسلام اکرمی در خصوص شایعه عزل و نصب مدیران گفتن: شایعه ای در بین مردم بوجود آمده‌ است که عزل و نصب مسئولین دانشکده علوم پزشکی با نفوذ و پیشنهاد امام جمعه انجام میشود که لازم است عرض کنم بنده هیچگونه دخالتی در عزل و نصب‌ها ندارم و هر مسئولی که نصب میشود از او حمایت کرده ام.

اکرمی با تبریک  روز جهانی کارگر گفت: توجه به حقوق کارگر از تاکیدات ائمه معصومین علهیم السلام هست و لازم هست مدیران واحدها حقوق کارگران را بموقع پرداخت نمایند.

امام جمعه سراب ضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری ظهار داشت؛ مقام معلم مقام انبیاست و باید این جایگاه مورد توجه قرار بگیرد.

وی در بخش دیگری از خطبه دوم بمناسبت نیمه شعبان که روز سربازان گمنام امام زمان میباشد گفت ؛ سربازان گمنام امام زمان در امنیت کشور نقش بسزایی دارند که در اغتشاشات و فتنه های گذشته و در دستگیری گروه‌های تروریستی داعش و خنثی کردن توطئه‌های استکبار جهانی تلاش بی شائبه ای انجام داده اند که ضمن قدردانی برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

خطیب نماز جمعه، انتصاب سردار سلامی را به سمت فرماندهی کل سپاه تبریک و از سردار جعفری نیز بخاطر زحمات دوران فرماندهی قدردانی و برای ایشان در سنگرجدید فرهنگی آرزوی موفقیت کرد.

حجت السلام اکرمی در پایان خطبه خود در خصوص احسانات ماه رمضان گفتند؛ مردم سعی کنند هزینه احسانات خود را به سیل زدگان،فقرا،کمیته امداد،بهزسیتی، سالمندان و سایر نیازمندان بدهند .

وی افزود؛ احسانی مورد قبول واقع میشود که به فقرا داده شود نه مسئولین ارشد شهری و ثروتمندان.

اکرمی همچنین از برگزاری جشن‌های شعبانیه در مساجد و حسینیه‌ها قدردانی لیکن از برگزاری جشن نیمه شعبان توسط خواهران در برخی از تالارها  انتقاد و گفت: چنین جشن هایی زیبنده شأن امام زمان عجل الله تعالی نیست و باید حرمت و قداست آن رعایت شود.

مطلب پیشنهادی

پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی: مدرسه بنیان گذار تربیت حسینی و تفکر عاشورایی است

به گزارش صدای سراب, صبح امروز با حضور دکتر رخشانی مهر، معاون وزیر و رییس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.