قالب وردپرس افزونه وردپرس

شهید مطهری نمونه یک سرباز حقیقی برای اسلام بود

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیمی, مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سراب در سخنرانی قبل از خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب ضمن تبریک هفته عقیدیتی سیاسی اظهار داشت: روز معلم و هفته عقیدتی سیاسی به مناسبت شهادت آیت الله مطهری است که بنا به فرموده امام تمام کتابها و آثار و مکتوباتش قابل استفاده هست .

وی مطهری را تئوریسین انقلاب اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: یک خانم و آقای مسیحی می گفتند که ماموریت داشتند آثار مطهری را خوانده و در راستای تخریب آن قلم بزنند که پس از خواندن آن خود معترف بودند که به جای اسلام و شیعه در نا کجا آباد سیر می کردند.

عبدالرحیمی شهید مطهری را سرباز وظیفه شناس اسلام عنوان و ابراز داشت: شهید مطهری هر جا احساس می کرد که علیه دین و اسلام شبهه ای در حال ایجاد هست با نوشتن کتاب در آن موضوع روشنگری می کرد.

این مقام مسئول گفت: انسان عقیده مند به دنبال انجام وظیفه هست حال این وظیفه ممکن هست در سوریه و یا جای دیگری از جهان اسلام باشد و یا اینکه مانند سردار سلیمانی و یارانش که سرباز ولایت هستند ممکن هست در حادثه سیل خود را بروز دهد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سراب اعتقاد و عمل را لازمه رسیدن به سعادت عنوان و خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی با شبهه افکنی دل پاک داشتن را لازمه رسیدن به سعادت عنوان می کنند در حالی که بدون عمل به واجبات و موکدات اسلام هرگز نمی توان دم از اسلام زد.

عبدالرحیمی با اشاره به توصیه اساتید اخلاق به تقویت اعتقاد اظهار داشت: انسان معتقد به مردم ظلم نمی کند, حق یتیم را نمی خورد, برای دین روشنگری می کند و به عنوان سرباز حقیقی اسلام عمل به وظیفه می کند.

وی با اشاره به انتخاب سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: انتخاب سردار جعفری به عنوان فرمانده یک قرارگاه فرهنگی نشانگر اهمیت توجه به فرهنگ هست .

انتهای پیام/ص

مطلب پیشنهادی

پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی: مدرسه بنیان گذار تربیت حسینی و تفکر عاشورایی است

به گزارش صدای سراب, صبح امروز با حضور دکتر رخشانی مهر، معاون وزیر و رییس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.