امام جمعه سراب:

تمام عزت کشور در منطقه مدیون خون پاک شهداست

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در یادواره شهدای آبروی محله ها در محل شهرک گلها خاطرنشان کرد: زبان از گفتن مقام شهدا و جایگاه آنان قاصر هست چرا که حضرت پیامبر نهایت نیکی و زیبایی را شهادت عنوان کرده اند. وی افزود: قرآن کریم شهدا را زنده معرفی کرده که …

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در یادواره شهدای آبروی محله ها در محل شهرک گلها خاطرنشان کرد: زبان از گفتن مقام شهدا و جایگاه آنان قاصر هست چرا که حضرت پیامبر نهایت نیکی و زیبایی را شهادت عنوان کرده اند.

وی افزود: قرآن کریم شهدا را زنده معرفی کرده که در نزد پروردگار روزی می خورند و این امر از ذهن انسان فراتر هست.

اکرمی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی ما از بیش از ۵۴ کشور اسیر داشتیم اظهار داشت: انقلاب و پیروزی در ۸ سال جنگ تحمیلی معجزه ای در تاریخ کشور هست.

سخنران یادواره شهدای آبروی محله ها خون شهدا و جانفشانی رزمندگان اسلام را عامل پیروزی در مقابل دنیای استکبار عنوان کرد که در مقابل ابر قدرت های غرب و شرق قد علم کردند.

امام جمعه سراب با بیان خاطره ای از شهید حمید باکری گفت: آخرین جمله شهید خطاب به برادرش که فرمانده لشگر بود نشانگر این بود که ما همیشه سینه مان را در مقابل دشمن سپر کردیم و هرگز پشت به دشمن پا به فرار نگذاشتیم.

وی ادامه داد: اگر امروز رییس جمهور آمریکا با هزینه کرد ۶ تریلیون دلار در منطقه چراغ خاموش وارد عراق می شود و رییس جمهور ما مقتدرانه در عراق حضور پیدا می کند به علت خون پاک شهداست.

اکرمی در پایان کشف حجاب و رواج بی عفتی و تهاجم فرهنگی و تهاجم اقتصادی را آخرین حربه دشمن علیه کشور برای رویارو قرار دادن مردم با نظام جهت به نابودی کشاندن کشور عنوان کرد.

 

همچنین ببینید

همایش عفاف و حجاب در مسجد جامع سراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.