فرماندار سراب :

اصل مشتری مداری، تولید کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب سه اصل اساسی اقتصاد مقاومتی است

فرماندار سراب در جلسه شورای اداری گفت: جهت حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی باید تولیدکننده سه اصل مشتری مداری، تولید کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را در نظر بگیرد تا مصرف کننده به سمت تهیه کالای داخلی تشویق گردد.

فرماندار شهرستان سراب در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: : اعضای کار گروه باید عنایت ویژه ای به جذب تسهیلات و ایجاد اشتغال و رتبه بندی شهرستان داشته باشند و با تشکیل جلسه تسهیل و رفع موانع تولید و با حضور دستگاه اجرایی واحد تولیدی و عوامل ذیربط نسبت به حل مشکل واحد اقدام نمایند.

وی خواستار داشتن دید مثبت و نگرش ایجابی در پرداخت تسهیلات جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال از طرف بانکهای عامل شد و ادامه داد: اولویت دادن به فعال شدن واحدهای راکد یا جدید، ثبت آمار و عملکرد ها در سامانه های مربوطه، تکریم ارباب رجوع به همراه همافزایی و تعامل برای داشتن اطلاعات بروز و کار آمد باید در صدر برنامه های اعضای کارگروه باشد.

فرماندار سراب مثلث اشتغال را قانون (حاکمیت)، بخش خصوصی(سرمایه گذار) و مردم (مصرف کننده) قلمداد کرد و افزود:تسهیل در امر سرمایه گذاری، رفع موانع آن و دستیابی به رونق تولید و اشتغال از مولفه های کارآمد ایجاد اشتغال پایدار محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: در کشور ما جایگزینی واردات و توسعه صادرات نقش ارزنده ای بر رفع معضلات تولید و اشتغال داشته و بایستی در امر جایگزینی کالاهای وارداتی، تولید داخلی فعالانه عمل نماید و حمایت های لازم از بخش خصوصی صورت گیرد.

رئیس کار گروه اشتغال افزود: کم کم باید از سیاست جایگزینی واردات به سمت توسعه صادرات برویم که در داخل این سیاست حمایت از کالای ایرانی هم نهفته است تا در بازارهای جهانی، کالای ایرانی، قدرت رقابت و بازاریابی را داشته باشد.

فرماندار سراب اظهار کرد: جهت حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی باید تولیدکننده سه اصل مشتری مداری، تولید کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را در نظر بگیرد تا مصرف کننده به سمت تهیه کالای داخلی تشویق گردد.

وی افزود: باید با بر طرف کردن موانع تولید کالای ایرانی و عوامل موثر بر مصرف کالای ایرانی و تولید کالای ایرانی به تولید داخلی کمک نمود چرا که دستیابی به امر توسعه با برنامه ریزی و رفع مشکلات میسر خواهد شد.

فرماندار سراب با اشاره با ایام نوروز و لزوم تجهیز خودپرداز ها ادامه داد: با توجه به ایام نوروز بانک ها نظارت های لازم را بر وجود اسکناس در دستگاههای خودپرداز برای دسترسی راحت مردم به پول و رعایت موارد امنیتی و تست دوربین های مدار بسته داشته باشند.

همچنین ببینید

پیام تسلیت امام جمعه سراب در پی در گذشت حجت الاسلام جدایی

بدنبال درگذشت حجت الاسلام جدایی امام جمعه بیله سوار، امام جمعه سراب پیام تسلیتی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.