آیت الله هادی ملکوتی :

مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست

آیت الله هادی ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان سراب گفت: وه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

به گزارش صدای سراب, آیت الله هادی ملکوتی عضو مجلس خبرگان رهبری در جمع پرشور مردم اظهار داشت: این ملت پیروان اسلام و اهل بیت هستند و ملتی استوار و پایدار با سابقه چندین هزار ساله هستند.

وی افزود: مردم امروز در سراسر کشور همانند بنیان مرصوص در پشت این نظام ایستاده اند و البته دسیسه دشمن بسیار سنگین هست و به دنبال دلسرد کردم مردم به نظام و انقلاب هست.

عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: رییس جمهور احمق آمریکا علنا به شکست در منطقه اعتراف میکند و در مقابل آن پیروزی مقاومت در منطقه هست.

آیت الله ملکوتی با بیان اینکه مشکلات عدیده ای در کشور وجود دارد ابراز داشت : دشمن در صدد ربط دادن مشکلات به اصل نظام هست, در حالی که واقعیت چیز دیگری است و خدمات چهل ساله انقلاب در مقایسه با حکومت های گذشته بی نظیر هست.

وی با بیان پیشرفت های کشور در عرصه نظامی گفت: این پیشرفت ها در حالی بوده که  غرب و اروپا برای توقف چرخهای صنعت و نظامی کشورتمام تلاش خود را به کار گرفته اند.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست که در دست دشمن داده اند و باید قوه مقننه, مجریه و قوه قضاییه با تدبیر و تعهد در راستای پیاده کردن اهداف انقلاب و منویات مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنند.

وی اظهار داشت: قوه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

آیت الله ملکوتی گفت: امروز از تمام دستگاه های مملکت انتظار هست به سمت حاکمیت اسلام بروند.

وی تصریح کرد: حرکت های ناپسند و نامیمون, رقاصی و بی بندوباری هیچ ارتباطی به دهه فجر ندارد و این افراد با مردم و انقلاب بیگانه اند و این حرکات برای مردم غیرقابل قبول هست.

عضو خبرگان رهبری در پایان به عوامل پیروزی انقلاب اشاره و همدلی و اتحاد را لازمه پیروزی در مقابل استکبار جهانی عنوان کرد.

انتهای پیام/ص

همچنین ببینید

پیام تسلیت امام جمعه سراب در پی در گذشت حجت الاسلام جدایی

بدنبال درگذشت حجت الاسلام جدایی امام جمعه بیله سوار، امام جمعه سراب پیام تسلیتی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.