حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در جلسه دیدار مردم رییس مجلس با مردم سراب گفت: حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی به خصوص در حوزه اشتغال هست.

به گزارش صدای سراب, یوسف داوودی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی سراب در جلسه دیدار مردمی رییس مجلس با اهالی شهرستان سراب با ابراز خرسندی از آغاز عملیات اجرایی راه اهن سراب – بستان آباد خاطرنشان کرد: حضور مسئولین ارشد کشور در مناطق کشور حامل دو پیام مهم است اولی نشان دهنده تعهد مسئولین نسبت به مردم و دوم ایجاد خوش بینی تو ام با واقعیت در بین آحاد مردم است.

وی افزود: حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی به خصوص در حوزه اشتغال هست.

داوودی اضافه کرد: طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت به عنوان نمادی از امید و نا امیدی است, راه اندازی این کارخانه پیچیده برای مردم بخصوص جوانان حیاتی است.

نماینده سراب با بیان پیشینه ۲۵ ساله این طرح ابراز امیدواری کرد: دستاورد سفر رییس مجلس به سراب حل مشکل نفلین سینیت سراب شود که بهره برداری از آن سوددهی و اشتغال قابل توجهی خواهد داشت.

وی  کلنگ زنی راه آهن سراب – بستان آباد را یک اقدام استراتژِست برای منطقه عنوان کرده و خواستار تسریع بزرگراه بستان آباد- سراب – نیر شد.

داوودی در پایان با اشاره به واردات سالانه  ۱۰۰میلیارد تومان نهاده دامی به کشور خاطرنشان کرد: تاسفانه این محصولات به دست مصرف کننده نمی رسد که مجلس به دنبال ساماندهی این مشکل هست.

انتهای پیام/ص

 

همچنین ببینید

همکاری قانونگذاری در زمینه محیط زیست: تعامل موثر برای توسعه پایدار

متن سخنرانی یوسف داوودی در همایش  توسعه نظام پارلمانی در مسکو به شرح زیر است: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.