گرانی حقیقتا به مردم فشار آورده است, ضعف نظارت مشهود است

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی امام جمعه سراب در دیدار مردمی رییس مجلس با اهالی شهرستان سراب که در برج میلاد این شهرستان برگزار شد با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه , بزرگداشت جشن های پیروزی انقلاب اسلامی را با اهمیت عنوان کرد.

وی افزود: امروز دشمنان نظام و انقلاب به دنبال جدایی مردم از نظام و انقلاب هستند , هرچند مردم با حضور در تعیاد انقلابی و صحنه هایی نظیر راهپیمایی ها و انتخابات تعهد خود را به نظام در طول این چهل سال نشان داده اند فلذا شایسته است مسئولین در راستای خدمت به مردم نهایت تلاش خود را بکنند.

امام جمعه سراب ادامه داد: مردم با هزار امید و آرزو به مجلسیانی که امروز در راس امور هستند رای داده اند ولی امروز همین مردم حقیقتا با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

اکرمی خطاب به رییس مجلس گفت: گرانی حقیقتا به مردم فشار آورده است, ضعف نظارت مشهود است, دشمن هم به دنبال سو استفاده از این وضعیت هست فلذا مجلس و دولت مردان باید انقلابی عمل کرده و گوش به فرمان ولایت فقیه باشند.

وی ادامه داد: حقیقتا مردم از گرانی ها و تعطیلی کارخانجات گلایه دارند, الان شهرک صنعتی سراب در حال تعطیلی است.

امام جمعه سراب با انتقاد از گرانی گوشت اظهار داشت: مرم از مجلس انتظار دارند وزرا را به صف کنند, استیضاح کنند و تشر بزنند .

اکرمی در پایان با تاکید بر لزوم حمایت از ولایت فقیه خاطرنشان کرد: امروز فشار بر رهبری بعد از برجام و مساله سازی در رابطه با FATF مضاعف شده که انتظار از مجلس و دولت عمل انقلابی است.

همچنین ببینید

همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در سراب برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.