سرخط خبرها

هشدار امام جمعه سراب نسبت به خرید دام توسط سود جویان

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جلسه شورای اداری با اشاره به سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: در چهل سال اخیر تمام نقشه ها و فتنه های دشمن علیه کشور به برکت ولایت فقیه خنثی شده است. وی افزود: ایمان دارم حضور مدیران کل در شهرستان با برکت …

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جلسه شورای اداری با اشاره به سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: در چهل سال اخیر تمام نقشه ها و فتنه های دشمن علیه کشور به برکت ولایت فقیه خنثی شده است.

وی افزود: ایمان دارم حضور مدیران کل در شهرستان با برکت خواهد بود .

اکرمی با اشاره به منطقه گردی دشمنان انقلاب و نظام برای تحت الشعاع قراردادن جشن های انقلاب بر حضور گسترده مردم و بخصوص مسئولین در جشن ها و مراسمات تاکید کرد.

امام جمعه سراب با بیان اینکه امروز جامعه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال سو استفاده از احساسات مردم هست.

اکرمی باز کردن گره از زندگی مردم را معادل با جهاد فی سبیل الله و زیارت عنوان کرد.

وی در پایان نسبت به خرید و جمع آوری دام های زنده از بازارهای محلی و شهرستان و صادرات به کشورهای منطقه هشدار داده و گفت این موضوع می تواند منشا بسیاری از مشکلات بخصوص برای شهرستانهایی نظیر سراب با اقتصاد دامی همراه باشد.

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.