هشدار امام جمعه سراب نسبت به خرید دام توسط سود جویان

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جلسه شورای اداری با اشاره به سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: در چهل سال اخیر تمام نقشه ها و فتنه های دشمن علیه کشور به برکت ولایت فقیه خنثی شده است. وی افزود: ایمان دارم حضور مدیران کل در شهرستان با برکت …

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جلسه شورای اداری با اشاره به سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: در چهل سال اخیر تمام نقشه ها و فتنه های دشمن علیه کشور به برکت ولایت فقیه خنثی شده است.

وی افزود: ایمان دارم حضور مدیران کل در شهرستان با برکت خواهد بود .

اکرمی با اشاره به منطقه گردی دشمنان انقلاب و نظام برای تحت الشعاع قراردادن جشن های انقلاب بر حضور گسترده مردم و بخصوص مسئولین در جشن ها و مراسمات تاکید کرد.

امام جمعه سراب با بیان اینکه امروز جامعه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال سو استفاده از احساسات مردم هست.

اکرمی باز کردن گره از زندگی مردم را معادل با جهاد فی سبیل الله و زیارت عنوان کرد.

وی در پایان نسبت به خرید و جمع آوری دام های زنده از بازارهای محلی و شهرستان و صادرات به کشورهای منطقه هشدار داده و گفت این موضوع می تواند منشا بسیاری از مشکلات بخصوص برای شهرستانهایی نظیر سراب با اقتصاد دامی همراه باشد.

همچنین ببینید

همکاری قانونگذاری در زمینه محیط زیست: تعامل موثر برای توسعه پایدار

متن سخنرانی یوسف داوودی در همایش  توسعه نظام پارلمانی در مسکو به شرح زیر است: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.