آخرین خبرها
ثقفی فرماندار سراب ؛ عدم پیشرفت سراب موجب مهاجرت شهروندان شده است

ثقفی فرماندار سراب ؛ عدم پیشرفت سراب موجب مهاجرت شهروندان شده است

به گزارش صدای سراب, ایرج ثقفی فرماندار سراب در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم بیان خدمات نظام در این دوره تاکید و ابراز امیدواری کرد جشن های انقلاب باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار شود.

وی با بیان اینکه سراب جزو شهرهای تاریخی و قدیمی استان و سومین شهری است که بعد از تبریز و مراغه به شهرستان ارتقا یافته و دارای فرمانداری شده خاطرنشان کرد : متاسفانه با این قدمت چندان پیشرفتی حاصل نشده که موجب مهاجرت و عدم سرمایه گذاری شده است .

ثقفی با اشاره به مشکلات اقتصادی و سیاسی در عرصه بین المللی خاطرنشان کرد : ما امروز نیازمند مدیران فعال و پویا و آشنا به قانون و رفتار سازمانی برای حرکت رو به جلو و پیشرفت نیازمندیم .

رییس شورای اداری شهرستان سراب با ابراز رضایت از وحدت در شهرستان سراب ابراز امیدواری کرد : سراب به جایگاه حقیقی خود در اقتصاد و مسائل اجتماعی برسد .

وی با تاکید بر کار کارشناسی جهت شناسایی و موانع پیشرفت شهرستان از مدیران کل جهاد ، محیط زیست و منابع طبیعی خواستار تسریع استعلامات و رفع موانع سرمایه گذاران شد .

ثقفی نقش سرمایه گذاران را در رفع معضل بیکاری جامعه بی بدبل عنوان و بر لزوم حمایت تمام مدیران از سرمایه گذاران تاکید کرد .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.