سالن بانوان مهربان آماده بهره برداری

بهتاج ؛ سالن ورزشی مهربان بهمن ماه به بهره برداری می رسد

پس از ۵سال احداث سالن ورزشی بانوان بخش مهربان، امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش صدای سراب مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در نشست بررسی مشکلات ورزشی بخش مهربان سراب گفت : سالن بانوان مهربان ، سال ۹۲ با حضور وزیر ورزش و جوانان کلنگ زنی شده و از آن زمان بلاتکلیف …

پس از ۵سال احداث سالن ورزشی بانوان بخش مهربان، امسال به بهره برداری می رسد.


به گزارش صدای سراب مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در نشست بررسی مشکلات ورزشی بخش مهربان سراب گفت : سالن بانوان مهربان ، سال ۹۲ با حضور وزیر ورزش و جوانان کلنگ زنی شده و از آن زمان بلاتکلیف مانده بود که با تخصیص اعتبار بهمن امسال به بهره برداری می رسد .

ایوب بهتاج افزود : برای تکمیل سالن ورزشی بانوان ، اداره کل ورزش و جوانان استان نزدیک به ۲ میلیارد تومان هزینه کرده و ضروری است برخی نهادها از جمله اداره آب و فاضلاب شهرستان سراب برای انشعاب آب سالن، همکاری و همراهی لازم را داشته باشد.

وی در ادامه ضمن بازدید از اماکن ورزشی شهر مربان  به برخی مشکلات سالن ورزشی تختی مهربان و زمین چمن آزادگان هم اشاره کرد و گفت: با توجه به بلند بودن سقف سالن ورزشی تختی، تعمیر سقف به سختی انجام می شود و زمین چمن آزادگان مهربان هم که از لحاظ سند مشکل دارد، در صورت حل شدن مشکل، با چمن مصنوعی مفروش خواهد شد.

بخشدار مهربان :با ۳ شهر و ۳۴ روستا و ۳۲ هزار نفر جمعیت، تنها در روستای قیصریه سالن ورزشی وجود دارد و مردم دیگر روستاها از امکانات ورزشی بی بهره اند.

آذرهوا همچنین گفت: صرف نظر از مشکلات سالن ورزشی شهر دوزدوزان و شربیان، نبود استخر در بخش مهربان، با وجود علاقه مردم منطقه، شهروندان را به تکلف انداخته است چرا که مجبورند به شهرهای همجوار بروند و این علاوه بر تحمیل هزینه، آنان را در معرض خطرات متعددی همانند تصادفات جاده ای قرار می دهد، از این رو امیدواریم اداره کل ورزش و جوانان استان، توجه ویژه به این درخواست مردم داشته باشد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.