پس از ۵سال احداث سالن ورزشی بانوان بخش مهربان، امسال به بهره برداری می رسد.


به گزارش صدای سراب مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در نشست بررسی مشکلات ورزشی بخش مهربان سراب گفت : سالن بانوان مهربان ، سال ۹۲ با حضور وزیر ورزش و جوانان کلنگ زنی شده و از آن زمان بلاتکلیف مانده بود که با تخصیص اعتبار بهمن امسال به بهره برداری می رسد .

ایوب بهتاج افزود : برای تکمیل سالن ورزشی بانوان ، اداره کل ورزش و جوانان استان نزدیک به ۲ میلیارد تومان هزینه کرده و ضروری است برخی نهادها از جمله اداره آب و فاضلاب شهرستان سراب برای انشعاب آب سالن، همکاری و همراهی لازم را داشته باشد.

وی در ادامه ضمن بازدید از اماکن ورزشی شهر مربان  به برخی مشکلات سالن ورزشی تختی مهربان و زمین چمن آزادگان هم اشاره کرد و گفت: با توجه به بلند بودن سقف سالن ورزشی تختی، تعمیر سقف به سختی انجام می شود و زمین چمن آزادگان مهربان هم که از لحاظ سند مشکل دارد، در صورت حل شدن مشکل، با چمن مصنوعی مفروش خواهد شد.

بخشدار مهربان :با ۳ شهر و ۳۴ روستا و ۳۲ هزار نفر جمعیت، تنها در روستای قیصریه سالن ورزشی وجود دارد و مردم دیگر روستاها از امکانات ورزشی بی بهره اند.

آذرهوا همچنین گفت: صرف نظر از مشکلات سالن ورزشی شهر دوزدوزان و شربیان، نبود استخر در بخش مهربان، با وجود علاقه مردم منطقه، شهروندان را به تکلف انداخته است چرا که مجبورند به شهرهای همجوار بروند و این علاوه بر تحمیل هزینه، آنان را در معرض خطرات متعددی همانند تصادفات جاده ای قرار می دهد، از این رو امیدواریم اداره کل ورزش و جوانان استان، توجه ویژه به این درخواست مردم داشته باشد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.