جذب خبرنگار افتخاری

پایگاه خبری صدای سراب خبرنگار افتخاری می پذیرد

پایگاه خبری صدای سراب در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید: الف) متقاضیان می بایست مشخصات کامل خود اعم از نام …

پایگاه خبری صدای سراب در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

الف) متقاضیان می بایست مشخصات کامل خود اعم از نام نام خانوادگی ، محل اقامت ، سن ، تحصیلات ، جنسیت ، شماره تماس و میزان آشنایی با خبرنگاری را از طریق SMS به شماره ۰۹۳۵۲۸۰۰۶۷۵ اعلام کنند و منتظر تماس سردبیر پایگاه خبری صدای سراب باشند .

ب) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده توسط پایگاه خبری صدای سراب و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل اقدام می نمایند.

ج) پس از اتمام دوره دو ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری  برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی لازم به پرتال خبری صدای سراب برای ارسال خبر از بستر اینترنت میسر می شود.

د) شرکت کنندگان موظف به شرکت در دوره های اموزشی  پایگاه خبری صدای سراب خواهند بود

ه) جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای صداب سراب در برنداشته اما در صورتی که صدای سراب نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود .

 

همچنین ببینید

گزارش تصویری دیدار مردمی رییس مجلس با مردم سراب

گزارش تصویری دیدار مردمی رییس مجلس با مردم سراب

یک دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید لطفا صدای ما را به مسئولین محترم برسانید بچه های ما چجوری فردا برن مدرسه ازتون مسئولین محترم خواهشمندیم فردا را تعطیل کنید ممنونم ازتون .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.