قالب وردپرس افزونه وردپرس

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در سراب + تصاویر/کاملی فر:فتنه ۸۸ ائتلاف منافقین و ضدانقلاب بود

به گزارش صدای سراب,حجت الاسلام حسن کاملی فر با اشاره به ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ بیان کرد: با وجود اینکه این فتنه بزرگ خسارت‌های زیادی را به کشور و نظام اسلامی وارد کرد اما حضور مردم در صحنه و خلق حماسه ۹ دی موجب نمایان شدن قدرت و اقتدار نظام اسلامی برای جهانیان شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با بیان اینکه هنوز فتنه انگیزی علیه ایران اسلامی از سوی استکبار خاموش نشده است، گفت: برخی از تریبون های مختلف ندای حمایت از سران و جریانات فتنه را سر می ‌دهند، بنابراین برای پیشگیری از فتنه‌های دیگر باید این فتنه را برای نسل‌های آینده بیشتر تجزیه و تحلیل کرد.
حجت الاسلام کاملی‌فر افزود: حماسه ۹ دی دستاوردهای بسیار ارزشمند داشت که تضمین تداوم راه انقلاب از جمله این دستاوردها است.
اهانت به ساحت گرامی امام حسین(ع) در فتنه سال ۸۸ از سوی برخی عناصر خود فروخته داخلی و فتنه گران موجب شد تا ملت ایران به ‌طور یکپارچه در ۹ دی به میدان آمده و توطئه دشمنان را نقش برآب کنند.

حجت الاسلام کاملی فر افزود: فتنه گران با راه اندازی فتنه ۸۸ حضور پرشور و بی نظیر ۸۵ درصدی ملت ایران را در پای صندوق های رای در انتخابات تلخ و هزینه های بسیاری را برای نظام و کشور ایجاد کردند و شعارهای که می دادند علیه رئیس جمهور نبود بلکه شعارها علیه اصل نظام و ولایت فقیه بود و شت ماه شیرینی انتخابات را برای مردم تلخ کردند و با این سناریو مخملی قصد براندازی نظام را  داشتند.

وی ادامه داد: منافقین و ضد انقلاب از یک طرف ائتلاف ایجاد کردن واز طرف دیگر آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و اسرائیل با حمایت مالی و حمایت رسانه ای از جنبش سبز با ایجاد فتنه سعی و عده ای جاهل و نادان در داخل کشور سعی بر براندازی نظام را داشتند که با بصیرت مردم و رهبری حضرت امام خامنه ای این توطئه خنثی شاد .

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: عده ای می گویند ۹ سال پیش اتفاق افتاده چرا تکرار می شد ولی باید بدانند که هنوز سران فتنه اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند و موضع طلبکارانه دارند و بر موضع غلط خود پافشاری می کنند و اگر اعتراض داشتند باید به مراجع قانونی مراجعه کنند و هنوز متاسفانه در مجلس و دولت افرادی هستند که از سران فتنه حمایت می کنند.

وی افزود: حماسه ۹ دی دستاوردهای بسیار ارزشمند داشت و آن تداوم انقلاب را تضمین کرد چراکه این فتنه هدفش مردم بود و چرا که مخالفان نظام با ایجاد شکاف در بین مردم و ولایت فقیه می خواستند مردم را مایوس کنند و القا کنند که این نظام مشکلات اقتصادی و رفاهی را حل نمی کند .

حجت الاسلام کاملی فر به پیشرفت های ایران اسلامی اشاره و اظهارداشت: زمانی بود در کشور ما به سیم خاردار محتاج بودیم والان تمام نیازمندی های دفاعی و نظامی تولید و طراحی می کنیم.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.