آخرین خبرها
علامه امینی نگین افتخا تشیع و سراب هست/ شهدا دلشان بیدار و قلبشان مملو از عشق به معبود بود/ منازل شهدا محراب عبادتند

علامه امینی نگین افتخا تشیع و سراب هست/ شهدا دلشان بیدار و قلبشان مملو از عشق به معبود بود/ منازل شهدا محراب عبادتند

به گزارش صدای سراب, سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا از اغازین ساعات صبح امروز ضمن حضور در مزار شهدا و امام زادگان سراب و تجدید بیعت با شهدا علامه امینی را نگین درخشانی بر پیشانی تشیع و افتخار بی نظیر آذربایجان و شهرستان سراب عنوان کرد.

وی در ادامه حضور در شهرستان سراب در دفتر امام جمعه شهرستان سراب حضور یافته و در این دیدار وحدت مسئولین و تبیین وظایف مسئولین در اینکه در جایگاه خادمین مردم هستند را از وظایف مهم روحانیون عنوان کرد .

امام جمعه سراب سپاه را بازوان ولایت, روحانیت و انقلاب عنوان کرده و بر لزوم حمایت مسئولین از سپاه به عنوان نهادی مقدس تاکید کرد.

اکرمی توجه کارهای فرهنگی و توجه به طرح های صالحین و برنامه ریزی برای فضای مجازی را که به قتلگاهی برای جوانان و جامعه شده خواستار شد.

سردار خرم در ادامه حضور یکروزه خود در شهرستان سراب در منزل سردار شهید یعقوب شکاری حضور و با مادر و خانواده  این شهید دیدار کرد.

فرمانده سپاه عاشورا خون شهدا را ضامن بقای نظام و انقلاب عنوان کرده و خاطرنشان کرد: در میان شهدا کم سن و سالهایی بودند که عقلشان بالا و دلشان بیدار و قلبشان مملو از عشق به معبود بود.

وی افزود: خانواده شهدا دینشان را به نظام و انقلاب ادا کردند و امروز  خانواده شهدا باید مطالبه گر ارزشها از مسئولین باشند که در سایه خون شهدا بر مناصب نظام اسلامی تکیه کرده اند.

این مقام نظامی ابراز امیدواری کرد  که خارج از اهداف و آرمان شهدا حرکت نکنیم و همیشه متذکر شویم که باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشیم .

سردار خرم در پایان تصریح کرد: اعتقادم این است منازل شهدا محراب عبادت و معدن شیر پاک و لقمه های حلال هست و اینگونه نیست که شهدا اتفاقی به مقام شهادت نائل شوند.

مادر شهید شکاری در این دیدار خاطراتی را از فرزند شهیدش بازگو کرد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.