قالب وردپرس افزونه وردپرس

ایجاد کارآفرینی های فناورانه را در پایداری اقتصادی دانشگاه ها اجتناب ناپذیر است

به گزارش صدای سراب, مراسم بزرگداشت مقام دانشجو بمناسبت روز دانشجو با سخنرانی دکتر یوسف داودی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی واحد سراب برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار آنا از سراب، مراسم بزرگداشت روز دانشجو با شرکت دانشجویان، اساتید و مسئولین شهرستان سراب در سالن اجتماعات واحد سراب برگزار شد و ضمن سخنرانی دکتر یوسف داودی نماینده شهرستان سراب از تعدادی از دانشجویان فعال فرهنگی و قرآنی تجلیل به عمل آمد.
دکتر سیاوش محمدزاده رئیس واحد سراب ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه تهران، ۱۶ آذر را نقطه ی عطف استقلال خواهی، استکبار و استعمار ستیزی در ایران دانست و حرکت های دانشجویی را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بسیار مهم عنوان کرد.
در ادامه دکتر یوسف داودی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت شهدای دانشجوی این روز، ضمن اشاره به تاریخچه دانشگاه و دانشجو، از دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات و دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی در رشد علمی، استقلال و گسترش عدالت در ایران اسلامی است.
عضو هیات علمی واحد سراب خواستار هماهنگی دانشگاه ها در ایجاد رشته های متناسب با نیاز های محلی و ملی شد و ایجاد کارآفرینی های فناورانه را در پایداری اقتصادی دانشگاه ها اجتناب ناپذیر عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت دانشجویان به عنوان نیروی کارآمد آینده کشور توجه ویژه مسئولین به دغدغه های دانشجویان را ضروری دانست و از مسئولین دانشگاه ها خواست تا دقت بیشتری در رفاه و آرامش فکری و روحی دانشجویان داشته باشند .
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایز از دانشجویان فعال قرآنی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.