امام جمعه سراب:

عبور از گنبد اهنین اسراییل و ضربه مهلک به صهیونیست ها برگرفته از فرهنگ بسیج است

امام جمعه سراب پیروزی تاریخی فلسطینیان در ۲ روز و عبور موشک ها ازگنبد پوشالی آهنین اسراییل و ضربه مهلک بر انان را نقطه عطفی برای نابودی اسراییل عنوان کرد .

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب ضمن تبریک وحدت و تقارن ان با هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج لشگر مخلصی است که نشان اخلاص آن حضور قدرتمند و همه جانبه در عرصه هایی است که به آن نیاز احساس می شود.

وی در ادامه پیروزی رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس را مرهون فرهنگ بسیجی عنوان کرد.

اکرمی با ابراز تاسف از نگاه غرب زده برخی مسئولین به بسیج, همکاری, مودت و وحدت را  لازمه تعالی کشور و نظام عنوان کرد.

امام جمعه سراب با اشاره به روز اخلاق و مهرورزی خاطرنشان کرد: اگر اخلاق حسنه در جامعه نهادینه شود انگاه ما به امت واقعی حضرت پیامبر که مورد تاکید اموزه های قرآنی است خواهیم رسید.

وی با اشاره به اجتماع بسیجیان در ۵ اذر ابراز داشت: از همه مردم انتظار می رود در اجتماع بزرگ بسیجیان در شهرستان حضور یابند که نشان اقتدار کشور است.

اکرمی با گرامیداشت یاد و نام شهید مدرس روز مجلس را به نماینگان و نماینده شهرستان سراب تبریک گفت.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراببا اشاره به رسیدن فصل سرما بر لزوم صرفه جویی در مصرف برق و گاز تاکید کرده و خاطرنشان کرد: این صرفه جویی برای مساجد و ادارات ضروری تر هست . از همه بالاتر اسراف امری حرام هست.

اکرمی نگهداری حیوانات خانگی و نجس مثل سگ را  خلاف فرهنگ اسلامی عنوان کرده و گفت: متاسفانه اخیرا در برخی نقاط شهر این موضوع به چشم می خورد.

وی در پایان پیروزی تاریخی فلسطینیان در ۲ روز و عبور موشک ها از گنبد پوشالی آهنین اسراییل و ضربه مهلک بر انان را نقطه عطفی برای نابودی اسراییل عنوان کرد که بر گرفته از تفکر بسیج ایران است.

 

 

همچنین ببینید

همایش عفاف و حجاب در مسجد جامع سراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.