امام جمعه سراب:

عبور از گنبد اهنین اسراییل و ضربه مهلک به صهیونیست ها برگرفته از فرهنگ بسیج است

امام جمعه سراب پیروزی تاریخی فلسطینیان در ۲ روز و عبور موشک ها ازگنبد پوشالی آهنین اسراییل و ضربه مهلک بر انان را نقطه عطفی برای نابودی اسراییل عنوان کرد .

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب ضمن تبریک وحدت و تقارن ان با هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج لشگر مخلصی است که نشان اخلاص آن حضور قدرتمند و همه جانبه در عرصه هایی است که به آن نیاز احساس می شود.

وی در ادامه پیروزی رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس را مرهون فرهنگ بسیجی عنوان کرد.

اکرمی با ابراز تاسف از نگاه غرب زده برخی مسئولین به بسیج, همکاری, مودت و وحدت را  لازمه تعالی کشور و نظام عنوان کرد.

امام جمعه سراب با اشاره به روز اخلاق و مهرورزی خاطرنشان کرد: اگر اخلاق حسنه در جامعه نهادینه شود انگاه ما به امت واقعی حضرت پیامبر که مورد تاکید اموزه های قرآنی است خواهیم رسید.

وی با اشاره به اجتماع بسیجیان در ۵ اذر ابراز داشت: از همه مردم انتظار می رود در اجتماع بزرگ بسیجیان در شهرستان حضور یابند که نشان اقتدار کشور است.

اکرمی با گرامیداشت یاد و نام شهید مدرس روز مجلس را به نماینگان و نماینده شهرستان سراب تبریک گفت.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراببا اشاره به رسیدن فصل سرما بر لزوم صرفه جویی در مصرف برق و گاز تاکید کرده و خاطرنشان کرد: این صرفه جویی برای مساجد و ادارات ضروری تر هست . از همه بالاتر اسراف امری حرام هست.

اکرمی نگهداری حیوانات خانگی و نجس مثل سگ را  خلاف فرهنگ اسلامی عنوان کرده و گفت: متاسفانه اخیرا در برخی نقاط شهر این موضوع به چشم می خورد.

وی در پایان پیروزی تاریخی فلسطینیان در ۲ روز و عبور موشک ها از گنبد پوشالی آهنین اسراییل و ضربه مهلک بر انان را نقطه عطفی برای نابودی اسراییل عنوان کرد که بر گرفته از تفکر بسیج ایران است.

 

 

همچنین ببینید

انفجار کپسول گاز در شهرستان سراب

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از انفجار کپسول گاز و آتش سوزی منزل مسکونی و مجروح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.