نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس وضعیت دریاچه ارومیه را بررسی می‌کنند، گفت: رسیدگی به مشکلات کشاورزی و آب محور برنامه های اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در آذربایجان شرقی است. ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۵۷ ق.ظ  | شماره خبر: 55095   

یوسف داوودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صدای سراب با اشاره به سفر سه روزه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان شرقی اظهار داشت: حضور اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس فرصتی مغتنم برای آذربایجان شرقی بوده و سعی می کنیم در طول حضور اعضای کمیسیون از ظرفیت های آنان برای حل مشکلات حوزه کشاورزی و آب استفاده کنیم.

وی افزود: برنامه ها و بازدیدهای مختلفی برای سفر سه روزه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان شرقی در نظر گرفته ایم و حضور در برخی از شهرستان های استان از جمله این برنامه هاست.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در نخستین روز اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس جهت بررسی مسائل و مشکلات به سراب و عجب شیر سفر می کنند، گفت: طبق قانون کمیسیون کشاورزی مجلس هر دو ماه یکبار جهت بررسی مشکلات حوزه کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست به استان ها سفر می کنند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.