اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس مشکلات بخش کشاورزی آذربایجان شرقی را بررسی می‌کنند

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس وضعیت دریاچه ارومیه را بررسی می‌کنند، گفت: رسیدگی به مشکلات کشاورزی و آب محور برنامه های اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در آذربایجان شرقی است.

یوسف داوودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صدای سراب با اشاره به سفر سه روزه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان شرقی اظهار داشت: حضور اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس فرصتی مغتنم برای آذربایجان شرقی بوده و سعی می کنیم در طول حضور اعضای کمیسیون از ظرفیت های آنان برای حل مشکلات حوزه کشاورزی و آب استفاده کنیم.

وی افزود: برنامه ها و بازدیدهای مختلفی برای سفر سه روزه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان شرقی در نظر گرفته ایم و حضور در برخی از شهرستان های استان از جمله این برنامه هاست.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در نخستین روز اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس جهت بررسی مسائل و مشکلات به سراب و عجب شیر سفر می کنند، گفت: طبق قانون کمیسیون کشاورزی مجلس هر دو ماه یکبار جهت بررسی مشکلات حوزه کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست به استان ها سفر می کنند.

همچنین ببینید

برگزاری همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب

همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نمازخانه سپاه سراب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.