قالب وردپرس افزونه وردپرس

حوزه علمیه خواهران فاطمیه سراب افتتاح شد

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در آیین اففتاح حوزه علمیه خواهران از تلاشهای تمامی خیرین، مسئولین و نماینده شهرستان سراب قدردانی کرد.

وی ادامه داد: گسترش فرهنگ قرآنی و نشر معارف اسلامی بهترین پاسخ در برابر هجمه‌های زهرآگین فرهنگی غرب است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی سراب یادآور شد: در حوزه زنان نیازمند پرورش افراد توانمند و شایسته‌ای هستیم تا به بیان احکام و معارف قرآنی با استناد به منابع مستند همت گمارند.

حوزه علمیه خواهران سراب به طور موقت در ساختمان حسینیه نهاد نماز جمعه سراب مستقر بود که با افتتاح ساختمان جدید به صورت مستقل به محل جدید انتقال یافت.

یوسف داوودی نماینده سراب در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت یادگیری علوم ، افتتاح حوزه خواهران و برادران در سراب را مرهون تلاشهای امام جمعه سراب عنوان و بر ارتقا این حوزه در تمامی زمینه ها قول مساعد داد.

داوودی ترویج مسائل دینی و حوزه ها را در ارتقا فرهنگی شهرستان و کشور بی بدیل عنوان کرده و بر همکاری مسئولین شهرستان جهت کمک به حوزه های علمیه تاکید کرد.

نماینده سراب حوزه علمیه خواهران و رفع مشکلات آن را، یکی از پیشنهادات خود به مجلس جهت اولویت دهی به سازمان بودجه عنوان کرد.

ایرج ثقفی فرماندار سراب نیر برای ارتقا حوزه خواهران و رفع مشکلات با دستگاه های اجرایی قول مساعد داد و بر لزوم همکاری و وحدت در بین مسئولین سراب تاکید کرد.

ثقفی سراب را شهری با ظرفیت بالقوه  عنوان کرد و پرداختن به مسائل حاشیه ای را مانع به فعلیت رسیدن توانمندی ها عنوان کرد.

این مقام مسئول مردم را ولی نعمت مسئولان عنوان کرده و گفت: امروز نماینده و فرماندار در جایگاه نمایندگی و فرماندار کل مردم شهرستان هستند و مردم و مسئولین همگی باید با این دیدگاه به پیشرفت شهرستان کمک کنند.

در پایان مراسم از طلاب نمونه و خیرین و دست اندرکاران حوزه تقدیر به عمل امد.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.