هدف آمریکا از مذاکره تسلیم شدن و سلطه گری بر کشور است/ سپاه ثابت کرد که جواب حرکت احمقانه دشمن پاسخ کوبنده هست

فرمانده سپاه سراب در حاشیه اعزام بسیجیان به مرحله پایانی رزمایش سپاهیان محمد رسول الله با اشاره به جنگ تمام عیار نظام استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: آمریکا هدفی جز تسلیم و نوکری ایران برای نظام سطله ندارد.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی در حاشیه اعزام ۷۰۰ نفر از بسیجیان سرابی به اجتماع چهل هزار نفری بسیجیان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امروز در مقطع حساس دشمن به دنبال ایجاد نا امیدی است و در قالب جنگ اقتصادی و روانی وارد شده است و بسیج در راستای مقابله با این تهدیدات تصمیم به اجرای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله گرفت که این رزمایش همزمان با سراسر کشور در سراب نیز آغاز شد.

وی ادامه داد: در مرحله اول ۱۲ گروه جهادی در مناطق محروم و حاشیه نشین لاله قبای سراب با شعار خدمت بی منت حضور یافته و خدمات درمانی, فرهنگی, عمرانی و … انجام دادند که در ابتکاری در کنار این رزمایش میز خدمت با حضور مسئولین در منطقه جهت رسیدگی به مشکلات افراد منطقه برگزار شد.

صبحی با بیان اینکه بخشی از مشکلات در منطقه حل شد و بخشی در حال اقدام است از بهبود و مرمت چند خانه محروم در منطقه لاله قبا و احداث چند واحد برای محرومین در شهرستان خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه سراب ستون کشی خیابانی بسیجیان در سطح شهرستان و اجرای برخی برنامه های داخل سازمانی و نظامی را از برنامه های مرحله دوم این رزمایش عنوان کرد.

این مقام نظامی از اجرای آخرین مرحله رزمایش سپاهیان محمد رسول الله با حضور ۳۰ هزار نفر از بسیجیان در قالب گردانهای بیت المقدس, امام حسین و امام علی علیه السلام در مرکز استان خبر داده و خاطرنشان کرد: در این تجمع از مدال آوران و ورزشکار برتر استانی که مدالهای خود را به شهدای مدافع حرم و مقام معظم رهبری تقدیم کردند تجلیل خواهند شد.

صبحی پیام اقتدار و قدرت بسیج و حضور در صحنه و اعلام آمادگی بسیجیان را هنمچون ۸ سال دفاع مقدس از مهمترین دستاوردهای این تجمع عنوان و ابراز داشت: این حضور نشان دهنده آن هست که هر وقت مقام معظم رهبری اراده کنند بسیج در هر صحنه و میدان نبردی حضور خواهد یافت.

وی در ادامه از اعزام ۷۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان سراب به مرحله سوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله خبر داد.

فرمانده سپاه سراب با اشاره به جنگ تمام عیار نظام استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: آمریکا هدفی جز تسلیم  و نوکری ایران برای نظام سطله ندارد.

وی در پایان با اشاره به حمله موشکی سپاه به قلب تروریست ها در ۵ مایلی نظامیان آمریکا گفت: پیام این حمله به دشمنان این بود که اگر حرکت احمقانه ای انجام داده و دست از پا خطا کنند با جوابی کوبنده مواجه خواهند شد.

 

همچنین ببینید

برگزاری همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب

همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نمازخانه سپاه سراب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.