بازدید فرماندار جدید سراب از فضای آموزشی دانشکده فنی سراب

ثقفی فرماندار سراب به همراه معاون خود از فضاهای آموزشی, رفاهی و کارگاهی دانشکده فنی علامه امینی سراب بازدید و در جریان ظرفیت ها و مشکلات این دانشکده قرار گرفت.

به گزارش صدای سراب, رضا نجمی آزاد در حاشیه این بازدید  با بیان اینکه یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش آمار بیکاری، تربیت دانش‌آموختگان فنی در رشته‌ها و حرفه‌های مختلف است، خاطرنشان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای می‌تواند به نیاز جامعه به نیروی ماهر و اشتغال‌آفرینی و تولید بیشتر پاسخ دهد.

وی افزود: با توجه به حضور فرماندار جدید در شهرستان سراب به عنوان عالیترین مقام اجرایی شهرستان، از وی درخواست کردیم که از نزدیک با ظرفیت های دانشکده فنی سراب که مورد تاکید و حمایت دولت و مقام معظم رهبری به لحاظ تربیت تکنسین های آچار به دست اشتغال آفرین است آشنا شده و مشکلات این واحد را به مراجع بالاتر انتقال دهد.

نجمی آزاد کمبود هیئت علمی, نواقص در کارگاه ها،آزمایشگاه ها و هیئت علمی را از عمده ترین مشکلات دانشکده عنوان و بر اهتمام ویژه دولت تاکید کرد.

رییس دانشکده فنی سراب کمبود فضای آموزشی دانشکده را  مهمترین مشکل دانشکده عنوان کرد که مانع از محوطه سازی در حد دانشگاه و ایجاد ساختمان جدید و همچنین پذیرش دانشجو ی دختر علی رغم مصوب شدن این دانشکده برای سراب عنوان کرد.

وی با تقدیر از نماینده سراب در مصوب شدن دانشکده فنی دختران از فرماندار سراب در خواست کرد تا با همراهی مسئولین شهرستانی گام های عملی سازی ایجاد دانشکده فنی دختران در سراب برداشته شود.

نجمی آزاد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در حضور فرماندار کارهایی که در زمینه پژوهش، اختراعات، ابداعات ، کارآفرینی و برنامه هایی که برای ارتقای دانشکده در نظر گرفته شده از جمله تولید درب های منبت با دستگاه سی ان سی تولیدی در دانشکده به فرماندار سراب گزارش شد.

این مقام مسئول از قول مساعد فرماندار برای تجاری سازی محصولات تولیدی دانشکده و جذب سرمایه گذاران خصوصی خبر داد.

وی در پایان از افتتاح کارگاه بزرگ فنی دانشکده در دهه فجر سالجاری خبر داد.

انتهای پیام/ح

 

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.