فرمانده سپاه ناحیه سراب:

دو بال سرخ و سبز شیعه عامل تعالی این مذهب الهی است/حادثه اهواز اوج کینه توزی استکبار را نشان داد

فرمانده سپاه ناحیه سراب با ابراز تاسف از حادثه تروریستی در اهواز خاطرنشان کرد: این حادثه نشان داد، دشمن هنوز بعد از چهل سال دست از کینه توزی بر نداشته است و همچنین این حادثه نشان داد اگر مدافعان حرم درسوریه جلوی داعش و تکفیری ها را نمی گرفتند این حوادث در کوچه و بازار شهرهایمان اتفاق می افتد.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در یادواره شهدای روستای اسنق که در مسجد تاریخی  این روستا برگزار شد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سالتحصیلی ابراز امیدواری کرد: تربیت اسلامی در کنار علم در مدارس توامان تحقق پذیرد.

وی با ابراز تاسف از حادثه تروریستی در اهواز خاطرنشان کرد: این حادثه نشان داد، دشمن هنوز بعد از چهل سال دست از کینه توزی بر نداشته است و همچنین این حادثه نشان داد اگر مدافعان حرم درسوریه جلوی داعش و تکفیری ها را نمی گرفتند این حوادث در کوچه و بازار شهرهایمان اتفاق می افتد.

صبحی با اشاره به افزایش نفوذ ایران درمنطقه و جهان عنوان کرد: مزدوران آمریکا و کشورهای عربی امروز حامیان مالی تروریست ها هستند و جنگی همه جانبه را علیه نظام به راه انداخته اند تا مانع برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب شوند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با بیان اینکه شهدا یزید زمان و حسین زمان را شناخته و به ندای حسین زمان لبیک گفتند خاطرنشان کرد: ما باید با مطالعه وصیت نامه شهدا و عمل به آن در راه شهدا قدم برداریم.

این مقام مسئول با بیان اینکه دشمن به دنبال شبهه افکنی و از بین بردن نگاه سبز و سرخ شیعه هست اظهار داشت: الگوی عاشورا و امید به انتظار فرج در کنار بدنه ولایت فقیه مانع از شکست این مذهب الهی است.

وی با اشاره به هجوم فرهنگی دشمن در فضای مجازی، اینترنت و ماهواره بر علیه شیعه خاطرنشان کرد: تشیع لندنی که ملکه انگلیس حامی آنان هست هدفی جز نابودی مکتب تشیع واقعی ندارد و امروز جریان شیرازی تحت مدیریت آمریکاو انگلیس ضربه ای بیش ازر وهابیت به دین اسلام و مذهب شیعه زده اند.

صبحی ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی را از اهداف اصلی جریان شیرازی ها عنوان و گفت: امروز بیش از ۲۰ شبکه تلویزیونی در انگلیس عهده دار این ماموریت هستند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب در پایان با اشاره به حادثه تروریستی اهواز ابراز داشت: در کل دنیا بر حق خود مصریم که انتقام شهدا و کودکی را قرار بود امسال به مهد کودک برود بگیریم و قدرت کشور ار به رخ جهانیان و تروریست ها بکشیم.

انتهای پیام/ص

همچنین ببینید

برگزاری همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب

همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نمازخانه سپاه سراب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.