رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله ناحیه سراب

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاه محمد رسول الله ناحیه سراب با حضور گردان های بیت المقدس در سطح شهرستان سراب برگزار شد.

به گزارش صدای سراب، رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) ۲ عصر امروز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه با حضور گردانهای بیت المقدس و دیگر اقشار بسیج با هدف تقویت روح حمایت مردم از نظام اسلامی و اثبات آن، مأیوس سازی دشمن از تغییر در نظام و دنبال تغییر رفتار و رویکرد دشمنان کشور، تقویت روحیه نیروی‌های عمل‌کننده و آحاد بسیجیان و تقویت انسجام ملی به طور همزمان با سراسر کشور در شهرستان سراب  نیز برگزار شد.

بسیجیان با اجتماع پرشور در سطح شهر  باردیگر عظمت بسیج را برای خدمت به مردم به همگان نشان داده وتوطئه دشمنان را در سیاه نمایی و جنگ روانی و نرم در راستای ایجاد بد بینی در بین مردم را خنثی کردند.

سرهنگ پاسدار محمد صبحی همچنین در حاشیه این مراسم از اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم خبر داد و بیان کرد: همزمان با اعزام گردان های بیت المقدس به رزمایش بزرگ محمد رسول الله اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم منطقه نیز در حال انجام است.

🔸فرمانده سپاه سراب ادامه داد: این گروه های جهادی که در قالب۱۹ گروه با حضور مناطق محروم میانه در عرصه های مختلف فرهنگی،عمرانی،آموزشی و اجتماعی به مردم محروم منطقه خدمت رسانی خواهند کرد.

همچنین ببینید

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد به گزارش صدای سراب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.