قالب وردپرس افزونه وردپرس

ده گروه جهادی در قالب سپاهیان محمد رسول الله به مناطق حاشیه نشین سراب اعزام شدند

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح اعتلای بسیج ابراز داشت: در طرح اعتلای بسیج چندین محور اساسی دنبال می شود که یکی از مهمترین طرح ها ارسال گروه های جهادی به روستاها و مناطق کم برخوردار هست.

وی افزود: با توجه به ابلاغ ماموریتی از سپاه عاشورا به نواحی جهت ارسال گروه های جهادی به مناطق محروم و حاشیه شهرها ،در شهر سراب نیز گروه های جهادی در قالب ده گروه و به تعداد ۱۰۰ نفر به منطقه حاشیه نشین لاله قبا اعزام می شود.

صبحی ادامه داد: احساس ما این است که بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی آن طور که باید خدمات مناسبی دریافت نکرده اند , فلذا در راستای طرح اعتلا اولویت ما خدمات دهی به مناطق محروم است.

این مقام نظامی اظهار داشت: امروز گروه های جهادی بسیج تحت عنوان رزمایش گروه های جهادی در قالب سپاهیان محمد رسول الله به مدت ۴ روز ارائه خدمات خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه سراب عنوان کرد: هدف از اعزام گروه های جهادی علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی, فرهنگی, مشاوره ای، عمرانی و … , مطالبه گری از مسئولین شهرستانی است.

صبحی از تمامی نهادها و سازمانهایی که در این رزمایش حضور یافته اند قدردانی و خاطرنشان کرد: پیام این حضور این است که بسیج در هرجایی که مردم نیازمند هستند احساس وظیفه می کند .

فرمانده سپاه ناحیه سراب با اشاره به آغاز جنگ اقتصادی نظام استکبار از اعلام آمادگی بسیج برای کمک به دولت  خبر داد.

وی در پایان از اجرای مرحله اول گردانهای بیت المقدس در ۲۲ شهریور در سطح شهرستان سراب خبر داد .

انتهای پیام/ص

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.