آخرین خبرها
گزارشی از چندین افتتاح در حوزه آب و کلنگ زنی مجتمع رفاهی شهرداری مهربان

گزارشی از چندین افتتاح در حوزه آب و کلنگ زنی مجتمع رفاهی شهرداری مهربان

مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس علیخانی، مدیر کل امور شهری و هیات همراه صبح امروز همزمان با چهارمین روز هفته دولت وارد شهرستان سراب شدند که در سه راهی روستای خاکی مورد استقبال فرماندار و مسئولین شهرستان سراب قرار گرفت ایشان در بدو ورود پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی از بخش مهربان را افتتاح کرد، این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش آقای رضایی نسب به سرانجام رسیده است.
شایان ذکر است به جز افتتاح منبع آب روستای خاکی، منابع آب روستاهای کهدلان و برآغوش نیز از دیگر پروژه های افتتاحات هفته دولت بودند که به صورت نمادین پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی افتتاح شد.

همچنین پروژه آبیاری تحت فشار در دوزدزوان که با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون ریال و در زمینی به مساحت ۷ هکتار افتتاح شد، ۶۵ درصد از هزینه آبیاری تحت فشار از محل کمک های بلاعوض دولتی بود.

پس از افتتاحات روستایی و دوزدوزان مهمانان ویژه شهرستان سراب به شهر مهربان جهت کلنگ زنی مجتمع رفاهی و خدماتی شهرداری مهربان وارد شدند و کلنگ سازی این مجتمع توسط فرماندار شهرستان سراب انجام یافت، این مجمووعه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع احداث خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.