قالب وردپرس افزونه وردپرس

گزارشی از چندین افتتاح در حوزه آب و کلنگ زنی مجتمع رفاهی شهرداری مهربان

مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس علیخانی، مدیر کل امور شهری و هیات همراه صبح امروز همزمان با چهارمین روز هفته دولت وارد شهرستان سراب شدند که در سه راهی روستای خاکی مورد استقبال فرماندار و مسئولین شهرستان سراب قرار گرفت ایشان در بدو ورود پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی از بخش مهربان را افتتاح کرد، این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش آقای رضایی نسب به سرانجام رسیده است.
شایان ذکر است به جز افتتاح منبع آب روستای خاکی، منابع آب روستاهای کهدلان و برآغوش نیز از دیگر پروژه های افتتاحات هفته دولت بودند که به صورت نمادین پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی افتتاح شد.

همچنین پروژه آبیاری تحت فشار در دوزدزوان که با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون ریال و در زمینی به مساحت ۷ هکتار افتتاح شد، ۶۵ درصد از هزینه آبیاری تحت فشار از محل کمک های بلاعوض دولتی بود.

پس از افتتاحات روستایی و دوزدوزان مهمانان ویژه شهرستان سراب به شهر مهربان جهت کلنگ زنی مجتمع رفاهی و خدماتی شهرداری مهربان وارد شدند و کلنگ سازی این مجتمع توسط فرماندار شهرستان سراب انجام یافت، این مجمووعه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع احداث خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.