بخشدار مرکزی سراب:

بهره برداری از پروژه های روستایی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در شهرستان سراب

ضرغام سلطانی نسب در آیین بهره برداری از طرح هادی در روستای کرده مهین گفت: در هفته دولت در حوزه روستاهای شهرستان سراب پروژه هایی با اعتبار یک میلیارد و هفتصدو چهل و چهار میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

به گزارش صدای سراب, ضرغام سلطانی نسب, بخشدار مرکزی سراب در آیین بهره برداری از طرح هادی و تعریض خیابان مرکزی روستای کرده مهین برگزار شد اظهار داشت: طرح فوق از محل اعتبارات دهیاری و مصوبه شورا و  اهالی که در عقب کشی همکاری صمیمانه داشته اند اجرایی شده است.

وی افزود: ۶۰۰ متر جدول گذاری به مبلغ ۵۰ میلیون تومان , زیرسازی ۱۲ هزار متر مربع به مبلغ ۶۰ میلیون تومان و آسفالت ریزی به مبلغ ۲۰۲ میلیون تومان که جمعا ۳۱۲ میلیون تومان اعتبار پروژه بوده است.

سلطانی نسب با بیان اینکه شاید این پروژه با این اعتبار کوچک به نظر برسد عنوان کرد: در حد یک دهیاری مبلغ ۳۱۲ میلیون که با در نظر گرفتن خود یاری اهالی رقمی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان می شود قابل توجه هست.

بخشدار سراب ادامه داد: همانطور که مستحضرید در نهاد دهیاری در طول ۱۴ سال گذشته تشکیل یافته موجب توسعه و آبادانی روستا ها شده است.

سلطانی نسب از افتتاح ده پروژه در روستاهای سراب با ارزش ریالی یک میلیارد و هفتصدو چهل و چهار میلیون تومان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

 

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.