بانوان باید در جامعه مشارکت جدی داشته باشند

فرماندار شهرستان سراب در همایش پیاده روی بانوان بر مشارکت جدی بانوان در فعالیت های اجتماعی تاکید کرد.

همایش پیاده روی بانوان همزمان با هفته دولت و روز کارمند در سراب با حضور مسئولین و بانوان برگزار گردید که در این همایش مهندس شکوهی، فرماندار شهرستان سراب بااشاره به نقش ارزنده بانوان در عرصه های مختلف و فرمایش امام خمینی (ره) ” از دامن زن، مرد به معراج می رود” گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در خصوص بانوان جهت گیری معنوی، متعالی داشتند و همواره به نقش سازنده بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشتند.
فرماندار شهرستان سراب ادامه داد: اگر بانوان بتوانند نقش تربیتی خود را به نحو احسن ایفا نمایند مطمئنا جامعه از نیروی انسانی شایسته ای بهره مند خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در قالب دولت تدبیر و امید، بیش از ۳۰ درصد از پست های مدیریتی کشور به بانوان اختصاص داده شده که با توجه به قابلیت ها، استعداد و استحقاق جمعیت آماری قابل توجه در بخش بانوان جا دارد فضا و زمینه بیشتری جهت استفاده از این ظرفیت عظیم نیروی انسانی فراهم گردد.
فرماندار شهرستان سراب خواستار حذب نگاه جنیستی به زنان شد و اظهار کرد: در پیشبرد اهداف متعالی کشور بایستی فارغ از جنسیت به استعداد و استحقاق افراد توجه بیشتری شود تا در پیشبرد امور از افراد شایسته و توانمند است.
در پایان به برخی از بانوان شرکت کننده در همایش پیاده روی جوایزی به قید قرعه اهدا گردید.

 

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.