آخرین خبرها
بانوان باید در جامعه مشارکت جدی داشته باشند

بانوان باید در جامعه مشارکت جدی داشته باشند

همایش پیاده روی بانوان همزمان با هفته دولت و روز کارمند در سراب با حضور مسئولین و بانوان برگزار گردید که در این همایش مهندس شکوهی، فرماندار شهرستان سراب بااشاره به نقش ارزنده بانوان در عرصه های مختلف و فرمایش امام خمینی (ره) ” از دامن زن، مرد به معراج می رود” گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در خصوص بانوان جهت گیری معنوی، متعالی داشتند و همواره به نقش سازنده بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشتند.
فرماندار شهرستان سراب ادامه داد: اگر بانوان بتوانند نقش تربیتی خود را به نحو احسن ایفا نمایند مطمئنا جامعه از نیروی انسانی شایسته ای بهره مند خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در قالب دولت تدبیر و امید، بیش از ۳۰ درصد از پست های مدیریتی کشور به بانوان اختصاص داده شده که با توجه به قابلیت ها، استعداد و استحقاق جمعیت آماری قابل توجه در بخش بانوان جا دارد فضا و زمینه بیشتری جهت استفاده از این ظرفیت عظیم نیروی انسانی فراهم گردد.
فرماندار شهرستان سراب خواستار حذب نگاه جنیستی به زنان شد و اظهار کرد: در پیشبرد اهداف متعالی کشور بایستی فارغ از جنسیت به استعداد و استحقاق افراد توجه بیشتری شود تا در پیشبرد امور از افراد شایسته و توانمند است.
در پایان به برخی از بانوان شرکت کننده در همایش پیاده روی جوایزی به قید قرعه اهدا گردید.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.