قالب وردپرس افزونه وردپرس

بانوان باید در جامعه مشارکت جدی داشته باشند

همایش پیاده روی بانوان همزمان با هفته دولت و روز کارمند در سراب با حضور مسئولین و بانوان برگزار گردید که در این همایش مهندس شکوهی، فرماندار شهرستان سراب بااشاره به نقش ارزنده بانوان در عرصه های مختلف و فرمایش امام خمینی (ره) ” از دامن زن، مرد به معراج می رود” گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در خصوص بانوان جهت گیری معنوی، متعالی داشتند و همواره به نقش سازنده بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشتند.
فرماندار شهرستان سراب ادامه داد: اگر بانوان بتوانند نقش تربیتی خود را به نحو احسن ایفا نمایند مطمئنا جامعه از نیروی انسانی شایسته ای بهره مند خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در قالب دولت تدبیر و امید، بیش از ۳۰ درصد از پست های مدیریتی کشور به بانوان اختصاص داده شده که با توجه به قابلیت ها، استعداد و استحقاق جمعیت آماری قابل توجه در بخش بانوان جا دارد فضا و زمینه بیشتری جهت استفاده از این ظرفیت عظیم نیروی انسانی فراهم گردد.
فرماندار شهرستان سراب خواستار حذب نگاه جنیستی به زنان شد و اظهار کرد: در پیشبرد اهداف متعالی کشور بایستی فارغ از جنسیت به استعداد و استحقاق افراد توجه بیشتری شود تا در پیشبرد امور از افراد شایسته و توانمند است.
در پایان به برخی از بانوان شرکت کننده در همایش پیاده روی جوایزی به قید قرعه اهدا گردید.

 

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.