اتحاد و انسجام در بدنه نظام موثرترین راه مقابله با نظام سلطه هست

فرماندار سراب ریسمان اتحاد و انسجام در مقابل نظام سلطه را مهمترین و موثرترین راهکار برای مقابله با دشمنان عنوان و تعالی نظام را وابسته به ان اتحاد عنوان کرد.

به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار سراب در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران سراب, ارائه مجموعه اقدامات دولت و نظام و اطلاع رسانی خدمات دولتی را یکی از راهکارهای مقابله با اقدامات دشمنان در جهت نا کارآمد نشان دادن نظام عنوان کرد.

وی انتخاب سالروز شهادت رهبران و بزرگان معنوی انقلاب, تحت عنوان هفته دولت را نشان از یک تفکر و اندیشه ناب که نمایانگر جهت گیری معنوی نظام عنوان کرد که ریشه در پیشینه پرآوازه انقلاب دارد که برخاسته از اندیشه استقلال و آزادی طلب شهداست .

عالیترین مقام اجرایی شهرستان سراب با اشاره به تاثیرگذاری انقلاب اسلامی در منطقه و جهان خاطرنشان کرد: سوگیری نظام سلطه به سرکردگی امریکا علیه جمهوری اسلامی به خاطر تعالی روز افزون کشور, موفقیت در آشوب های منطقه ای و موفقیت در مقابل نقشه شوم دشمنان هست که برای شیعه هراسی و اسلام هراسی تدارک دیده شده است.

بدر شکوهی با تاکید بر لزوم امادگی و ایستادگی در مقابل تهدیدات دشمنان ابراز داشت: در این چهل سال نظام در مقابل انواع نقشه های دشمن محکم و استوار ایستادگی کرده و امروز به جایی رسیده ایم که از هیچ تهدید و تحریم نگرانی و هراسی نداریم.

این مقام مسئول ریسمان اتحاد و انسجام در مقابل نظام سلطه را مهمترین و موثرترین راهکار برای مقابله با  دشمنان عنوان و تعالی نظام را وابسته به ان اتحاد عنوان کرد.

فرماندار سراب با تاکید بر تحقق فضائل اخلاقی در سایه انقلاب ابراز داشت متاسفانه گاه برخی از دوستان ناآگاه این فضایل را که از اهداف نظام اسلامی است رعایت نمی کنند.

وی در پایان ضمن هشدار به احتکار کنندگان از وضعیت مطلوب کشور نسبت به تامین کالاهای اساسی کشور خبر داده و خاطرنشان کرد: امسال بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان اعتبار دولتی برای شهرستان سراب هزینه شده است.

 

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.