سوت قطار در سراب به صدا در می آید

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی گفت : عملیات اجرایی زیر سازی قطعه اول راه آهن سراب ، بستان آباد با اعتبار اولیه ۵۰۲ میلیارد ریالی به مناقصه عمومی گذاشته شد .

صدای سراب به نقل از به گزارش نصر، یوسف داودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی که به منطقه مهربان سفر کرده بود در مصاحبه ای با خبرنگار نصر در مهربان ، از به ثمر نشستن ۲۴ ماه تلاش و کوشش شبانه روزی در حوزه ریلی در شهرستان سراب خبر داد و افزود : عملیات اجرایی زیر سازی قطعه اول راه آهن سراب ، بستان آباد به طول ۱۵کیلومتر با اعتبار اولیه ۵۰۲ میلیارد ریالی به مناقصه عمومی گذاشته شد .
نماینده مردم شهرستان سراب و مهربان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اهمیت زیرساختها در حوزه راه در توسعه مناطق مختلف اظهار داشت : رشد و توسعه اقتصادی هر منطقه ای مستلزم رشد و توسعه صنعتی، معدنی و ارتباطی است. به طوریکه بدون آن عوامل، نهاده های لازم برای سایر فعالیتهای اقتصادی فراهم نشده و محصولات و خدمات تولیدی بخشها نیز قابل عرضه نخواهد بود.
داودی با اشاره به اینکه هر منطقه ای که به بزرگراهها و جاده های ترانزیتی و خط راه آهن دسترسی آسان داشته است، پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است و مردم آن منطقه با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف ضمن آنکه مهاجرت نکرده اند، بلکه مهاجرپذیر نیز بوده اند، تصریح کرد : با توجه به مشکلات موجود در حاشیه کلانشهرها سرمایه گذاریهای دولت در این خصوص یک قدم مثبت در توسعه و سازندگی همه جانبه کشور عین عدالت است.
نماینده مردم شهرستان سراب با اشاره به اینکه یکی از کارهایی که در توسعه و پیشرفت شهرستان سراب نقش مهمی خواهد داشت، راه آهن سراب ، بستان آباد است افزود : راه آهن سراب ، بستان آباد نقطه اتصال شهرستان سراب به بازار کشورهای آسیای میانه و در نهایت اروپاست و اگر بگوییم که این پروژه همچون پروژه نفلین سینیت سراب محور توسعه و پیشرفت شرق استان است ، عین واقعیت و حقیقت است .
داودی با اشاره به اینکه در طراحی راه آهن سراب ، بستان آباد به بهره مندی شهرها و روستاهای مختلف شهرستان از این موهبت عظیم که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است توجه ویژه ای شده است افزود : بی شک کل شهرستان سراب از برکات این پروژه عظیم بهره مند خواهند گردید و این پروژه به عنوان نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت شهرستان سراب نقش مهمی خواهد داشت .
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : شهرستان سراب بدنبال احیای سهم خود از بودجه عمومی کشور است و با افتخار خدمت مردم شهرستان سراب می گوییم که دوران کم لطفی به شهرستان سراب در کتاب بودجه کشور سپری شده و امروز نام سراب با ردیفهای متعدد و با ارقام قابل توجه در بودجه عمومی کشور خودنمایی می کند
گفتنی است که آگهی پروژه عملیات زیرسازی قطعه اول راه اهن سراب ، بستان آباد بطول ۱۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵۰۲ میلیارد ریال با مدت زمان اجرای پروژه در ۴۲ ماه به مناقصه عمومی گذاشته شده و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بعنوان دستگاه مناقصه گزار این پروژه می باشد

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.