امام جمعه سراب:

انتخاب تاریخی مقا م معظم رهبری موجب یاس دشمنان شد

به گزارش صدای سراب؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب با تاکید بر حضور و عبادت در لیلی قدر اظهار داشت: شایسته است انسان با توجه به عظمت این روزها احسانات و اعمال خیر خود را به این روز ها موکول کند. وی با اشاره به …

به گزارش صدای سراب؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب با تاکید بر حضور و عبادت در لیلی قدر اظهار داشت: شایسته است انسان با توجه به عظمت این روزها احسانات و اعمال خیر خود را به این روز ها موکول کند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام فرمودند انقلاب ما انفجار نور بود و حقیقتا تلالو این نور در سرتا سر جهان با تربیت یافتگانی چون شیخ زکزاکی نمود پیدا کرده که دشمن را به هراس واداشته است.

امام جمعه سراب اب تاکید بر حضور در مراسمات مربوط به ارتحال حضرت امام اطرنشان کرد: انتخاب تاریخی مقام معظم رهبری دشمنان اسلام را مایوس کرد و امروز حمایت و اطاعت عملی از ولی فقیه زمان یک وظیفه دینی و شرعی است.

اکرمی با تبریک روز محیط زیست و تاکید بر حفظ ان ابراز داشت: حفظ محیط زیست یعنی حفظ آینده خود و آینده نسل بشریت.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به قدس خاطرنشان کرد: وظیفه مسلمانان امسال برای گرامیداشت روز قدس بیش از پیش هست.

وی با ابراز تاسف از اینکه گردش مالی سیگار در کشور سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار هست خاطرنشان کرد: سیگار مقدمه قلیان ، اعتیاد و سایر معضللات اجتماعی است.

اکرمی در پایان از استفساریه مجلس برای خصوصی اعلام کردن قلیان سرا ها که می تواند به افزایش فساد منجر شود ابراز تاسف کرد.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.